אודות חינה לשיער

   
  בעבודתו השוטפת מזה שלושים שנה, אלי כהן דואג למצוא פתרון בריא לכל צורך בתחום השיער. המרכז לפתרונות שיער מציע פתרון טבעי לכיסוי מלא לשיער לבן בצבע על בסיס חינה. חינה הינה צבע שיער קבוע המורכב מחומריים טבעיים. אשר מכסה שיער לבן כיסוי מלא ולאורך זמן. צבע חינה מעניק לשיער חיוניות, ברק, רוך ונפח. כמו כן שימוש בצבע חינה  אינו מלווה בתופעות לוואי כגון יובש, גירוד ונשירה, וזמין בצבעים שחור, חום, אדום, חום אדמדם בהיר וחום אדמדם כהה.    
         
 

אודות אלי כהן

   
>   אלי כהן הינו ממעצבי השיער הידועים בארץ, בזכות  יכולתו הייחודית  להתאים פתרון  שיער לכל אחת ואחת. אלי בעל ותק של שלושים שנה בתחום עיצוב השיער, ועדין ממשיך לייצר פיתוחים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, על  מנת לדאוג למענה לכל לקוחה באשר היא.  אלי סיים את לימודיו באקדמיה לעיצוב שיער של וידאל ששון, וזכה לעבוד במספרת הדגל  הנחשקת של וידאל ששון בלונדון. בישראל, בעזרת ניסיונו העשיר , הקים את המרכז לפתרונות שיער, בו ממשיך בפיתוח ויישום פתרונות שיער חדישים.    
   
 

אודות המרכז לפתרונות שיער

 
  המרכז לפתרונות שיער משרת בנאמנות מדי יום לקוחות רבות  מעל עשרים שנה. המרכז מעניק שירות בתחומים רבים: ייעוץ אישי פרטי על ידי אלי,, מחקר ופיתוח, טיפולי שיער על כל סוגם, עיצוב שיער והתאמות להתקנה של פאות ותוספות שיער. המקצועיות ואיכות השירות אותו מספק המרכז לפתרונות שיער הופכים  כל ביקור במרכז לחוויה אישית ומעצימה עבור כל לקוחה.  
All rights reserved ©
  רשימת ערכים:
 

חינה לשיער

צבע לשיער חינה
חינה לשיער לבן
חינה לשיער בריא
חינה לשיער בלונדיני
צביעת שיער חינה
צביעת שיער עם חינה
חינה אדומה לשיער
 
 
 

צבעי חינה לשיער

חינה שחורה
חינה שחורה לשיער לבן 
חינה שחורה לשיער
חינה אדומה לשיער
חינה אדומה
חינה אדומה לשיער שחור
חינה חומה לשיער
חינה חומה
חינה חום בהיר
 

צביעת שיער

חינה לשיער חום
צביעת שיער
צבע לשיער
צבע שיער בריא
צבע בריא לשיער
צבע טבעי לשיער
צביעת שיער באופן טבעי
צבעי שיער טבעיים
צבע שיער טבעי