פאה מדולרית לחולת סרטן

אלי כהן, האיש שמסייע לנצח את הסרטן

בימים בהם המדינה והעולם כולו עסוקים בנגיף הקורונה, מעט נשכחה מחלת הסרטן. אולם עבור רבים מאוד המחלה הזו היא מלחמה מתמדת על חייהם – עשרות אלפי חולים חדשים מאובחנים מדי שנה רק בישראל. כימותרפיה הייתה ונותרה אחת הדרכים המרכזיות להיאבק בסרטן. תופעת הלוואי של הטיפול היא נשירת שיער, מה שהופך את ההתמודדות עם המחלה לקשה גם בפן הפסיכולוגי והרגשי. קמפיינים רבים מזכירים את חשיבות הצורך של נשים להיבדק כדי לאבחן, במידת הצורך, את הסרטן בשלב מוקדם. עם זאת, אין מספיק מודעות לחשיבות לטיפול בהתקרחות ואובדן שיער. יצירת מענה ראוי לנשים שסובלות מנשירת שיער כתוצאה מסרטן, היא חלק חשוב במאבק ובהחלמה.

פאות לחולות סרטן

אלי כהן ידוע בציבור כאמן תוספות השיער. הוא רכש את השכלתו בתחום הפאנות והשיער בלונדון והביא לארץ פיתוחים רבים וחדשניים המסייעים לנשים עם שיער דליל. לא רבים יודעים זאת, אך כהן איבד את אביו למחלת הסרטן והדבר השפיע עליו עמוקות. מאז, הוא רואה בסיוע לנשים חולות סרטן ומחלימות מהמחלה כשליחות. כהן מפגין חמלה, אהבה ורצון כנה לעזור לזולת, תוך שמירה על יחס אישי, חם ואוהב. זו הייתה אחת הסיבות שהובילו אותו להקים בהתנדבות בשנת 2002 מספרה במחלקה האונקולוגית באיכילוב. המספרה שירתה במשך שנים רבות אלפי נשים וסייעה להן במציאת פאות משיער טבעי אשר הותאמו במיוחד למבנה האנטומי של הראש שלהן.

פאה המותאמת באופן מודולרי לשלבי מחלת הסרטן

גם כיום, בעסק הפרטי של אלי כהן הידוע כמרכז לפתרונות שיער ברמת גן, נמשכת העשייה המבורכת. כהן אף שכלל את אפשרויות הטיפול שהוא מציע לחולות ומחלימות מסרטן. המילה האחרונה בתחום היא פאה המותאמת באופן מודולרי. הפאה מורכבת משלושה חלקים: חלק עליון, צדדים וחלק אחורי.  כאשר הנשירה היא חלקית הוא משתמש בחלק העליון שנותן פתרון עד לתקופה שהשיער ידלדל. אם אזור הדלילות גדל יכול כהן להפוך את התוספת העליונה ל-3/4 פאה בתנאי שנשאר לפחות 30% מהשיער הקיים של הלקוחה. אם בהמשך ינשור השיער לחלוטין ניתן להפוך את התוספת לפאת ואקום בעלות מינימלית. פאת ואקום היא פיתוח ייחודי של אלי כהן – פאה אוורירית, קלילה שבסיסה היא רשת מחומר מנדף זיעה. היא נצמדת אל הראש בצורה נוחה ומאפשרת לשהות עמה 24 שעות ביממה, כולל בכל פעילות שרק ניתן לחשוב עליה.

יחס חם ותומך שעוזר להתגבר על הסרטן

לסיכום, בכל הקשור לטיפול בסרטן, תמיד זכרו שהפן הפסיכולוגי והרגשי הוא מרכיב חשוב במאבק במחלה. אלי כהן סייע לאינספור נשים לאורך השנים לנצח את המחלה וקיבל פידבקים מצוינים כיצד השבת וטיפוח השיער מסייעים בתהליך ההחלמה. אצל אלי כהן מקבלת כל לקוחה יחס של VIP, כולל אירוח בחדר פרטי ויחס אישי, חם ותומך.