לייב בידור 2022 אלי כהן

אלי כהן במרכז לפתרונות שיער- גם הסלבס התמכרו!

חני נחמיאס, גילת אנקורי, עירית ענבי ורוחמה רז רוצות לספר לכל המדינה מדוע פאות ותוספות שיער הן עושות רק אצל אלי כהן במרכז לפתרונות שיער ברמת גן. אלי כהן הבעלים של "המרכז לפתרונות שיער" ומי שהופך מדי יום, נשים עם בעיות שיער למאושרות. עבורו פאה או תוספת שיער מושלמת הם הצלת חיים.

אלי הוא אמן, ועיצוב פאות היא אמנות. הוא למד את תחום עיצוב הפאות בלימודי השכלה גבוהה בלונדון, שם גם עבד בתיאטרון ועיצב פאות בהצגות הכי נחשבות כמו "מאמא מיה" ועוד, ורכש ידע וניסיון אותם הוא מיישם למעלה מ-20 שנה בארץ. פגישה מקרית של אימו עם מעצב השיער הבינלאומי וידל ששון, הולידה הזמנה אישית עבורו ללימודים בביה"ס הגבוה לספרות של וידל ששון בלונדון, ובהמשך אף עבד אצלו במספרה בבונד סטריט. כשחזר לארץ הופיע יום אחד בתוכנית "בין הכיסאות" בה הראה את יכולותיו הוירטואוזיות, והשאר היסטוריה.

אלי הוא מאסטר בעולם השיער. אין בעיה שלא יוכל לפתור, דילול, התקרחות מקומית, שיער שבור, תוספת אורך, מילוי ונפח, ועוד. כל פאה או תוספת הוא מייצר באופן אישי כמו בתפירת עילית של מעצב-על ובהתאמה אישית. אלי כהן מציל נפשות ולא בכדי רואה בעבודתו שליחות.

נפגשנו עם אלי כדי ללמוד על עולם הפאות ותוספות השיער.
מיהו קהל היעד שלך?
נשים עם בעיות בשיער, צעירות ובוגרות בכל הגילאים. בעיות כמו קרחות מלאות בגלל מחלה, בעיות של שיער דליל, התקרחות בקדמת הראש או בחלק האחורי שלו, נשים שתולשות את השיער באופן כפייתי פעולה הגורמת לאיבוד שיער והתקרחות באזורים מסוימים, מחלות אוטו אימוניות, וגם לנשים שעברו החלקה והשיער שבור שלא מתארך. אין בעיה שאני לא יכול לפתור ועל הצד הטוב ביותר. כולן רוצות להיראות יפות ותמיד.

איך יוצרים את הפאה המדויקת?
אני מומחה בפתרונות לכל בעיות בשיער. נכון שהיום תוספות שיער הן טרנד חזק ונחשבות לאבזר אופנתי, אבל אני מתמקד בעיקר בקהל הלקוחות עם בעיות. זה כנראה היעוד שלי בעולם הזה, להפוך נשים למאושרות. בניה ועיצוב שיער זו אמנות שיש בה הרבה מחשבה ותכנון, אנשים טועים וחושבים שעיצוב פאות זה לקחת פאה ולגזור. ממש לא! כל פאה ותוספת מותאמות באופן אישי לכל לקוחה, בהתאם לגודל הקרקפת, האופי ורצונותיה, אורך השיער, הצבע, ועוד.

ספר על תהליך בנית ועיצוב הפאה והתוספת
לכל לקוחה אני יוצק תבנית בצורת הראש שלה ועל פיו בונה את הפאה או התוספת עבורה. את התוספות אני מחבר בשיטת הקשירה הבלעדית שלי, והן משתלבות בשיער הטבעי באופן מושלם. ולגבי הפאות, הפאות שאני מייצר מאד מדויקות ונצמדות לראש עם וואקום ולא זזות, אפילו נשים עם קרחת מלאה. כשהמוצר מדויק הלקוחה חובשת את הפאה שהופכת לחלק ממנה.

איך אתה מחבר תוספות?
פיתחתי שיטה בלעדית של "קשירת שיער". לא הלחמה ולא הדבקה – זה מה שמבדל אותי מכולם!