פאות בהתאמה אישית

פאות לחולות סרטן בהתאמה אישית

מחלת הסרטן היא מחלה ארורה אשר דורשת כוחות נפשיים אדירים כדי להתמודד איתה. מעבר לחולשה ולתסמינים הפיזיים, טיפולי הכימותרפיה שנפוצים כל כך כנגד סרטן גורמים לנשירה ואובדן שיער, דבר שעלול להשפיע לרעה מבחינה פסיכולוגית זה תקף על כמה וכמה אצל נשים. זו הסיבה שפאות לחולות סרטן מומלצות מאוד כחלק מהמאבק ומתהליך ההחלמה.

שיער טבעי במאבק במחלה

כשאומרים פאות, הקונוטציה המוטעית של רוב האנשים היא של תחפושת פורים, מעין הסוואה מלאכותית משעשעת. אך בעוד שנת 2021 הביא לעולם הרבה פתרונות מלאכותיים מדאיגים, תחום הפאות הטבעיות החדש מחבר בין טכנולוגיה ויצירת מראה טבעי ואותנטי יותר מאי פעם. החדשות הטובות: זה מסייע לאישה להיאבק ולהתגבר על מחלת הסרטן.

למרבה הצער נשים חוות לעתים בשל נשירת שיער. מחקרים הראו כי שמירה על הביטחון העצמי והיכולת ללכת ברחוב מבלי לחוש מבוכה או בושה, מגדילים את סיכויי ההצלחה להחלים מסרטן.

טכנולוגיית הפאה המודולרית

כשזה נוגע להכנת הפאה הטכנולוגיה החדשה מאפשרת ליצור פאה בהתאמה אישית שמאפשרת שינויים אם וככל שנשירת השיער מתקדמת. הפאה המודולרית מורכבת משלושה חלקים: עליון, צדדים וחלק אחורי. כאשר הנשירה היא חלקית נעשה שימוש בחלק העליון של הפאה כפתרון עד לתקופה שהשיער יהפוך דליל יותר. במקרה שהדלילות גדלה באזורים נוספים ניתן להפוך את התוספת העליונה ל-3/4 פאה. אם בהמשך הטיפול השיער ינשור לחלוטין ניתן להפוך אותה בעלות מינימלית לפאת ואקום, המהווה מענה שלם ואידיאלי להתקרחות – פאה קלילה ונעימה, בעלת נוחות מקסימלית שניתן לעטות בכל שעות היממה, כולל בשינה ובמקלחת.

הפאה המודולרית היא עוד פיתוח מבית מדרשו של אלי כהן, הידוע כאמן תוספות השיער. אלי כהן הוא בעל ניסיון ארוך שנים ביצירת פאות רפואיות ואף הקים בהתנדבות את המספרה במחלקה האונקולוגית של בית החולים איכילוב. כהן מקפיד לוודא לפני בחירת הפאה הרפואית את סוג הטיפול אותו מקבלת האישה.

המרכז לפתרונות שיער מציע פגישה חינמית ודיסקרטית עם אלי כהן. במקום מודעים לצורך של נשים לשמור על פרטיות ומעניקים להן שטח סטרילי וחדר VIP, ללא מפגש עם אנשים נוספים. נשים רבות העידו כי הפאה הרפואית חיזקה אותן והיוותה חלק חשוב בהחלמתן.