פאות מתאימות מומלצות לחולות סרטן

ב-2010 פורסם מחקר שגילה כי סרטן היא מחלה מודרנית, מעשה ידי האדם, אשר כמעט אין עדויות לקיומה בעת העתיקה. זיהום אוויר ותזונה הם בין הסיבות להיווצרותה. למרות חקר רב טרם נמצאה תרופה למחלה הארורה, וכיום הטיפול הרפואי העיקרי לחולות וחולי סרטן הוא באמצעות כימותרפיה. אלא שתופעות הלוואי של הטיפול אינן פשוטות וכוללות נשירת שיער ואף התקרחות מלאה לעתים.

בעוד שלמחלה עצמה אין עדיין פתרון קסם, הרי שלנשירת השיער ישנו פתרון מצוין. פאות אשר מתאימות לחולות סרטן מסייעות להתגבר על התחושה הלא נעימה של אובדן השיער ולשמור על המראה המקורי והטבעי. זה הרבה יותר מרק עניין אסתטי ומחקרים מראים ששמירה על הביטחון העצמי והחיוניות מגדילים את סיכויי ההחלמה.

מה זה פאה רפואית?

פאות רפואיות הן פאות שמתאימות במיוחד לחולות ומחלימות. כשעוברים טיפולים נגד מחלת הסרטן התהליך נמשך בדרך כלל שנה וחצי עד שנתיים. נכון, זה אינו צעד קל, אך מומלץ ורצוי לפנות לאיש מקצוע בתחום הפאות הרפואיות עוד לפני תחילת הטיפולים על מנת שניתן יהיה לבצע התאמה אישית מבעוד מועד של פאה רפואית.

פאה רפואית צריכה לא רק להיראות טבעית תוך שימוש בשיער אמיתי ובתולי שמותאם באופן אידיאלי לשיער המקורי. הפאה צריכה גם להיות מותאמת לעור הפנים של הלקוחה. וחשוב מכל, הפאה צריכה להיות נוחה, עדינה, בעלת בסיס דק, אשר מאפשר לקרקפת לנשום, ומצד שני להיות צמודה ושימושית במשך כל שעות היממה כולל במהלך השינה.

פאות רפואיות מומלצות

הפאה הרפואית המומלצת ביותר כיום היא פאה מודולרית, פיתוח בלעדי של אלי כהן מהמרכז לפתרונות שיער. פאה מודולרית אשר נעשית משיער טבעי מותאמת באופן אישי לאישה, בהתאם לצרכים הרפואיים והאנטומיים שלה.

מה היתרונות של פאה מודולרית?

בדרך כלל נשירת השיער מתחילה כשבועיים לאחר תחילת הטיפולים, ובלתי אפשרי לחזות מראש מה יהיה היקף הנשירה בראש. הפאה המודולרית מכינה פתרון אידיאלי באמצעות פאה שעשויה מכמה חלקים.

את החלק הראשון של הפאה מרכיבים כאשר הנשירה מתחילה. אם אזור הנשירה גדל, ישנה השלמה של חלק נוסף. אם כל השיער נשר, הופכים את הפאה המודולרית לפאת ואקום שלמה אשר נצמדת לראש בצורה רכה, עדינה ונעימה. אפשר לישון איתה, אפשר לגרד ולהרגיש היטב את הראש והקרקפת והמראה טבעי ומחמיא, כאילו השיער צמח מהתחלה

בית מלאכה לשיער

כל שינוי, תיקון או תוספת נעשה באמצעות בית המלאכה של אלי כהן במרכז לפתרונות שיער. זהו בית המלאכה המקצועי ביותר בארץ בתחום השיער, אשר פועל למעלה מ-30 שנה ומאפשר ביצוע תיקונים מהירים בעת הצורך. הכל תוך מתן יחס אישי, כולל זמינות מלאה, שירות מקצועי והרגישות המתבקשת.

הליווי אישי כולל מלבד תוספות ותיקונים, גם לימוד קצר כיצד לחפוף את הפאה באופן עצמי. החשיבות של כך גדולה משום שהפרשות הגוף שורפות את בסיס הפאה וככל שחופפים יותר את הפאה כך היא תישמר זמן רב יותר. מומלץ לחפוף אותה פעם בשבועשבועיים.

האם ניתן להיכנס עם הפאה הרפואית למים?

ניתן להתקלח עם הפאה המודולרית, אך אלי כהן דווקא ממליץ להוריד אותה לפני המקלחת, לנקות ולשים בחזרה לאחר מכן. לגבי שחייה, ניתן בהחלט לעשות זאת עם הפאה, ללא כובע ים. כל מה שצריך לעשות זה ליצור קוקו ולהשתמש במדבקות דוצדדיות אשר חסינות ממים.