המרכז לפתרונות שיער אלי כהן - פאות לנשים

אלי כהן – המרכז לפתרונות שיער נוסד ע"י אמן הפאות אלי כהן בשנת 1980 והפך מקור עלייה לרגל לנשים המעוניינות לשדרג את המראה בתוספות שיער טבעי בקשירה או קליפס, נשים עם שיער דליל או נשירה ונשים המתמודדות עם מחלות כמו סרטן ואלופציה אראטה, הנעזרות בפאות ואקום ותוספות שיער ונהנות משירות אישי, מהיר ודיסקרטי.

אלי כהן נחשב לאושייה בתחומו: בשנת 2002 הקים בהתנדבות מספרה במח' האונקולוגית באיכילוב, המעינקה מענה מלא לשלבי הטיפול השונים. כיום הוא נחשב למומחה בתחום, עם אפשרות להתאמת הפאות ותוספות השיער לשלבי המחלה, מתוך היכרות עם צפי הנשירה והתהליך, מילוי קרחות מקומויות, התאמת תוספת לתקופות הנשירה, התאמת פאת ואקום מודולרית ללא שימוש בדבקים או חומרים כימיים ואפשרות לתיקונים מהירים בעת הצורך. אל תחום הפאנות הגיע אלי כהן מלימודי תאטרון וקולנוע, וכיום הוא מעסיק 15 אנשי צוות, המציעים התאמה אישית של פאות ותוספות משיער טבעי, המיובא ישירות למרכז.

הידע, הניסיון והטכנולוגיות המתקדמות במכרז מאפשרים להתאים באופן מודולרי את הפאות לכל סוגי השיער ומבנה הראש, תוך שימוש בפנטנט בלעדי שפיתח אלי לפאות ואקום, המשלבות רשת מנדפת להנאה מפאה יציבה וקלילה לאורך 24 שעות. בנוסף מציעים במרכז ייעוץ והתאמה אישית בחדרים פרטיים, מפעילים בית מלאכה לתיקונים ושזירה ומעניקים את כל שירותי המספרה הנדרשים, כולל צביעה, סלסול במכשיר חדשני, תספורות ותוספות שיער בשיטות קשירה וקליפס , המחליפות את הצורך בשימוש בחומרים כימיים, שפוגעים בבריאות השיער הטבעי.

אלי כהן מתארח בתכנית הפרופסורים של ערוץ 13 ומסביר על פתרונות לנשים עם שיער דליל

מתמודדת עם שיער דליל? גלי את יתרונות תוספות שיער טבעי בקשירה לאיכות חיים חדשה

קמפיין מודעות לסרטן השד: חושבות ורוד

כמדי שנה בחודש אוקטובר יציין העולם את חודש המודעות לסרטן השד. השבוע נערכה מבעוד מועד המספרה של המחלקה האונקולוגית בבית החולים איכילוב בראשותו של אלי כהן מייסדה, לצלם קמפיין מודעות שיושק לקראת אירועי "החודש הורוד" המבקש לעודד נשים ללכת להיבדק. 
 
אל הקמפיין נרתמו נשים ידועניות. ח"כ קסנייה סבטלובה ("המחנה הציוני") מהרטה ברוך-רון (סגנית ראש עירית תל-אביב-יפו) הזמרת ומנחת ערבי שירה בציבור –עינת שרוף, כוהנת הבישול הבריא – פליס גלזר, שחקנית התיאטרון והקולנוע – אסתי זקהיים, העיתונאית והסופרת – ליהיא לפיד, הזמרת דפנה ארמוני, פיינלסטית "האח הגדול" – אביבית בר זוהר, הזמרת שזכתה לכינויי איימי ויינהאוס הישראלית – מיכל שפירא, הדוגמניות ומנחות הטלווזיה: מורן איזנשטיין ונטלי עטיה, מאמנת הכושר ומגישת הטלווזיה – ענת הראל, המלהקת אמירה בוזגלו והעיתונאית והסופרת קארין ארד ועוד. 
אלי כהן · המרכז לפתרונות שיער | פאות | תוספות | דלילות שיער | 100% שיער טבעי

אלי כהן - המרכז לפתרונות שיער נוסד ע"י אמן הפאות אלי כהן בשנת 1980 והפך מקור עלייה לרגל לנשים המעוניינות לשדרג את המראה בתוספות שיער טבעי, נשים עם שיער דליל שמעוניינות להוסיף נפח או להאריך את שיערן ונשים המתמודדות עם מחלות לצד שירות מכל הלב, ההופך את הביקור במרכז לחווייה מעצימה ומרגשת בכל פעם

אלי כהן נחשב לאושייה בתחום הפאנות ותוספות השיער. אל התחום הגיע מעולמות התאטרון, כאשר התמחה בפאנות ולמד את רזי טכניקות התקנת פאות ועבודה עם שיער טבעי. עבודתו של אלי עם נשים המתמודדות עם סרטן הביאה אותו לא פעם למדידות ושירות גם במחלקות האונקולוגיות ברחבי הארץ. כאשר ביקר במחלקה האונקולוגית בבית החולים איכילוב בשנת 2002, הופתע לגלות נשים רבות המסתובבות במחלקה ללא פתרון מלא לשערן. לצורך זאת הקים בהתנדבות את המספרה במחלקה האונקולוגית של בית החולים איכילוב, המשרתת אלפי נשים ומאפשרת להן לקבל טיפול מלא במקום במהלך הטיפולים. כיום ממשיך אלי ללוות נשים רבות במהלך הטיפולים, מגיע למדידות גם בבתי חולים ועובד בשיתוף עמותת "בראש מורם" למען חולי אלופציה אראטה.