הפתרון לשיער דליל

עיבוי שיער לנשים

נשים רבות סובלות מבעיות של שיער דליל ולא באמת בטוחה מהי ההגדרה הרפואית של: "מה זה שיער דליל", ומה הפתרון לשיער דליל, תופעה זו נפוצה למדי ונובעת מסיבות רבות ומגוונות:

  • טיפולים כימותרפיים
  • טיפולים תרופתיים
  • דיאטה קיצונית, תזונה לקויה ואנורקסיה
  • מצבי לחץ יכולים לגרום לאיבוד שיער
  • בעיות בבלוטת התריס
  • בעיות באיזון ההורמונלי
  • פטריות בקרקפת
  • הריון או לאחר לידה (שינויים הורמונליים)
  • תסרוקות אשר עלולות ליצור לחץ מתמשך על השיער
כמה המלצות לפני תחילת התהליך

במידה ואישה שמה לב שאיבוד השיער גדול יותר מאשר באופן יומיומי, אנו ממליצים להתייעץ בתחילה עם רופא עור או רופא משפחה, על מנת לקבל ייעוץ רפואי מתאים, פעמים רבות ע"י תזונה נכונה או טיפול תרופתי ניתן להחזיר את הגלגל אחורנית ולהצמיח שיער בריא ואיכותי ללא עזרה של מרכזי שיער.

רופא המשפחה או רופא העור יכולים לספק אבחון מדויק אך לא תמיד יכולים לספק פתרון לבעיית דלילות השיער, בשלב הזה חברת Hair Center יכולים לתת מגוון פתרונות על מנת לפתור את הבעיה בצורה מהירה עם תוצאה של שיער שופע, סמיך ומטופח.

המרכז משתמש במספר טכניקות מיוחדות אשר מטרתן היא להגיע למראה של שיער בריא, מלא חיים ועשיר תוך זמן קצר מאוד. בתחילת התהליך הלקוחה מגיעה לייעוץ מקיף, בו המרכז מאבחן את הבעיה ובוחן את האזורים הדלילים משיער.

המומחים של Hair Center יציעו ללקוחה תוספות שיער בקשירה עם חוטים מיוחדים אל השיער הטבעי ובכדי ליצור שילוב בין השיער הקיים והשיער הנוסף. המרכז משתמש בטכנולוגיות ובטכניקות החדשניות ביותר בתחום של תוספות שיער חלקיות. התהליך נעשה ע"י שימוש בשיטות מקצועיות של חיבור בין תוספות השיער לשיער הטבעי של הלקוחה, כשהשיער מותאם בדיוק לצבע ולמרקם של השיער המקורי שלך.
 
החיבור נעשה באמצעות רשת מיוחדת אותה אנחנו ממלאים בשיער אירופאי טבעי אשר משתלב בצורה מושלמת עם השיער המקורי. הרשת מלאה בשיער בסמיכויות שונות. לאחר קשירת התוספת לשיער מוציאים את השיער הטבעי מהחורים שברשת ויוצרים שילוב בין התוספת לשיער הטבעי. בשלב האחרון ואז ניגשים מבצעים עיצוב הכולל תספורת וסירוק.
 
שיטה נוספת לחיבור תוספות שיער היא באמצעות קליפסים אותן ניתן לחבר ולהסיר בקלות.
 
המרכז לפתרונות שיער הינו מהמובילים בארץ בנושא מילוי שיער לנשים, ואף פיתח טכניקות ייחודיות לטיפול בבעיה זאת. המרכז קיים כבר למעלה משלושים שנה ומשרת במסירות אלפי לקוחות מרוצות. הניסיון הרב שרכשנו הפכו אותנו למרכז המוביל בישראל בתחום עיבוי שיער לנשים. אנשי המקצוע הטובים ביותר בישראל עובדים אצלנו.
 
 

אם ברצונך לשמוע עוד פתרונות לשיער דליל או לקבוע שיחת ייעוץ הנך מוזמנת להתקשר אלינו לטלפון: 03-7513138 או ליצור איתנו קשר כאן.