טופרס | אלי כהן אמן הפאות - פתרונות לדלילות שיער

טופרס- תוספת לחלק העליון של הראש

טופרס-פתרון אולטימטיבי לנשים הסובלות מהידלדלות בשיער

הודות לפיתוח של אמן תוספות השיער, אלי כהן, יש כיום פתרון אולטימטיבי לנשים הסובלות מהידלדלות בשיער. קוראים לזה טופרס. וכשמו כן הוא, מדובר על תוספת לחלק העליון של הראש. לא פאה ולא תוספת מלאכותית אלא תוספת שיער טבעית ודקיקה אשר מסייעת במילוי של האזור הדליל. הגודל והסמיכות של ה"טופר" נקבע לפי מידת הדלילות. אלי כהן התחיל את מסעו בעולם השיער בתיאטרון, שם היה מומחה פאנות שדאג לעיצוב השיער בתיאטרון בלונדון. בתיאטרון גילה אלי כהן גם את עולם תוספות השיער בצורת פאה, חצי פאה או תוספות בקשירה.

איך זה עובד?

טופרס, הפיתוח החדש שלו, מתחבר לשיער הקיים באמצעות קשירה או קליפסים. היתרון הגדול של טופרס הוא שמדובר בתוספת שאינה מזיקה בהשוואה להלחמת שיער. כל שצריך לעשות הוא לקבוע תור במרכז לפתרונות שיער במרכז דימול ברמת גן. למרות שאין בכך כל בושה, לא כל אחת רוצה שיידעו שהיא משתמשת בתוספות שיער. לכן אלי כהן עורך את הפגישה בחדר VIP פרטי כדי לשמור על דיסקרטיות מרבית. בפגישה עורך אלי כהן בדיקה דקדקנית לשיער – סוג, מרקם, צבע, גוון ורמת דלילות. השלב הבא הוא לקיחת דוגמית קטנה מהשיער על מנת להתאים את הטופרס עם תוספת טבעית המותאמת לשיער של הלקוחה.

אחידות מלאה ברום הראש

הטופרס שיתחבר עם השיער יהפוך לחלק טבעי מהשיער וייצור אחידות מלאה ברום הראש. אף אחד לא יוכל להאמין שאי פעם היתה שם דלילות. לסיכום, טופרס הוא הפתרון המושלם לשיער דליל אצל נשים. תשכחו מכל מי שהמליץ לכם על פאות, שיער דליל הוא לא בעיה עבור אמן תוספות השיער. תרומה של דגימה קטנה משיערכן, תאפשר לכן לקבל תוספת טבעית שתהפוך את השיער שלכן שוב לשופע ומהמם