טופרס | אלי כהן אמן הפאות - פתרונות לדלילות שיער

Topers.

Hair Loss

טופרס | אלי כהן אמן הפאות - פתרונות לדלילות שיער

טופרס

נשים רבות מתמודדות עם תופעת התדללות שיער מינורית. במקרים כאלה הפתרון האולטימטיבי היא תוספות ה – 'טופרס'. טופר זו תוספת שיער דלילה ודקיקה אשר עונה על הצורך במילוי קל באזור העליון של הראש. לפי מידת ההתדללות ייקבע גודל וסמיכות הטופר.
 
טופרס | אלי כהן אמן הפאות - פתרונות לדלילות שיער
טופרס | אלי כהן אמן הפאות - פתרונות לדלילות שיער
תוספות שיער, הטופרס, הן פתרון נפלא המאפשר ליצור אחידות מלאה ברום הראש בין השיער הטבעי לבין התוספות הטבעיות. 
הטופרס, הן תוספת המיועדות לחלק העליון של הראש שמחוברת לשיער הקיים באמצעות קליפסים או קשירה, תוספת זו הרבה פחות מזיקה מחיבור בהלחמה.
 
אלי כהן, המגיע לתחום מעולם הפאנות, שלמד במסגרת הכשרתו לתיאטרון, גילה את היתרונות של תוספות השיער בצורת פאה, חצי פאה או תוספות שיער בקשירה, והתגייס כדי לסייע לנשים שמתמודדות עם קרחות באזורים שונים בראש.
 
כך במקרה של נשים המתמודדות עם טיפולי סרטן ונדרשות בשלבים שונים של הטיפול למענה נקודתי או מלא לאחר נשירת שיער, נשים שעברו טיפולי גזזת בשנות החמישים שגרמו לצלקות בקרקפת הראש, המתמודדות עם תסמונה טריכוטילומניה של תלישת שיער ונשים להן אלופציה אראטה לסוגיה, הגורמת לקרחות נקודיות או נשירה מלאה של השיער.
 
במרכז לפתרונות שיער במרכז דימול ברמת גן מציע אלי כהן מגוון שיטת למילוי קרחות המותאמות לכל אישה באופן אישי ובהתאם לסוג שיערה, מיקום הקרחת ורגישות עור הקרקפת. את פגישתך הראשונה עם אלי כהן תוכלי לקיים בחדר פרטי VIP, בה יבדוק אלי בדקדקנות את שיערך, יאבחן ויתאים לשיערך את הפתרון הטוב ביותר.
 
לאחר מכן ייקח דוגמית משיערך, שתשמש להתאמת תוספת שיער טבעי התואמת את המרקם, הצבע והגוון של שיערך הטבעי.
סנדרה שדה - בתוספת שיער טופרס.
אלי כהן אמן הפאות, מציג תוספת שיער דקיקה ועדינה המעניקה נפח לדלילות שיער.
נגן וידאו
אלי כהן אמן הפאות - פתרונות לשיער דליל - מתארח אצל אודטה, ערוץ 12
נגן וידאו