טריכוטילומניה – תלישת שיער

  • סובלת מאבדן שיער כתוצאה מתלישה?
  • יוצרת לעצמך קרחות ולא מצליחה להימנע?
  • זקוקה לפתרון של גורם מקצועי אמפתי ומנוסה?

תלישת שיער עשויה לפגוע במראה החיצוני ולגרום לתסכול רב.
למרכז לפתרונות שיער מגוון פתרונות ופיתוחים חדשניים בתחום השיער, המאפשרים לכל אחת להיראות הכי טוב שיש.
הפתרון ממש כאן!
מגוון פתרונות

אם את סובלת מתלישת שיער, דעי שיש פתרון. ניסיונו העשיר של אלי כהן, הכשרתו המקיפה ומגוון הטכנולוגיות המתקדמות הקיימות כיום אפשרו לאלי לייצר פיתוחים ייחודיים בתחום קשירה והדבקת השיער הבלעדיים רק לו, בכל העולם. פיתוחיו מאפשרים להוסיף שיער באופן אינטגרטיבי לשיער הקיים ולמבנה האנטומי של הראש כך שלא ניתן יהיה להבחין כי אי פעם נעשה כאן שינוי. בין פיתוחיו המובילים של אלי ניתן למצוא פאות רפואיות בהתאמה אישית, ייצור פאות קאסטם, פתרונות ייחודיים לשיער דליל, תוספות שיער בקשירה / הדבקה ועוד.

פאות בהתאמה אישית - לחצי כאן למידע נוסף
טריכוטילומניה – תלישת שיער כפייתית

טריכוטילומניה הינה הפרעה נפשית הנובעת מקושיו של אדם להתגבר ולשלוט בדחפים המניעים אותו להזיק לעצמו באמצעי זה או אחר. תלישת השיער כמו גם תופעות נוספות השייכות לקבוצה זו מלוות בריגוש טרם עשייתן ובהקלה לאחריהן ומכאן כוח משיכתן על הלוקה בהם. תלישת השיער אינה גורמת כאב בדרך כלל ולכן אין דבר המניע את האדם לעצור בעד עצמו.

אזורים נפוצים

לרוב, אנשים הסובלים מטריכוטילומניה תולשים שיער באזור הקרקפת, אך גם באזור הגבות והריסים. התופעה מתעצמת ושכיחה יותר אצל נשים, בשל היותן פתוחות יותר לעולם הרגשי וחשופות יותר לתנודות רגשיות. תלישת שיער נועדה להפחית מתח נפשי.

טריכוטילומניה - השפעות רחבות

בנוסף לקושי הנפשי שמייצרת טריכוטילומניה, קיימים קשיי תפקוד נוספים הנגרמים בעקבות תלישת השיער. לתופעה זו השפעות פסיכולוגיות ונפשיות הנובעות מעצם הפגיעה במראה החיצוני, המהווה עבור אישה מדד ומראה לנשיותה. תלישת שיער עשויה לפגוע במראה החיצוני, בדימוי העצמי ובביטחון הכללי.

עולם הטיפוח והיופי הינו עולם נשי בעיקרו. בזמנים מהירים ולחוצים אלו בהם אנו חיים כיום, אנו מרבים להסתכל על הקנקן ולא על מה שבתוכו. בזמנים אלו עולה קרנן של הנשים בעולם העסקי ובכלל, ובהתייחס לכל זאת, המראה החיצוני הינו כרטיס הביקור של אישה בעולמה.

הפתרון שלנו

כאדם אשר איבד את אביו למחלת הסרטן ואשר עובד באופן יומיומי עם חולות ומודע למלוא היקף המשמעות הרגשית והתדמיתית של אובדן שיער עבורן, פועל אלי כהן מתוך תחושת שליחות, חמלה, אהבה ורצון כנה לעזור לזולת, תוך שמירה על מתן יחס אישי חם ואוהב לכל מטופלת. אנו נתאים פתרון ספציפי עבורך בהתאם לצרכים שלך.