כל סוגי פאות רפואיות

נשים רבות בוחרות להעזר בפאה משיער טבעי במסגרת התמודדות עם מחלה או טיפולים שפוגעים בנפח השיער או גורמים לנשירה. אלי כהן הוא מומחה בתחום פאות רפואיות, המותאמות באופן אישי לכל אישה בהתאם למידות האנטומיות של מבנה ראשה, סוג המחלה או הטיפולים שצפויים לגרום לנשירת שיער. כך לדוגמה, מקרים של נשירת שיער כתוצאה מטיפולי סרטן, אלופציה אראטה הגורמת לקרחות ונשירת שיער, טריכוטילומניה המתבטאת בתלישת שיער או נשים המתמודדות עם קרחות כתוצאה מטיפולי גזזת

במרכז לפתרונות שיער שמחים לארח את הנשים שבאות להתחדש עם פאה רפואית בהתאמה אישית ומלווים אותם עם מלוא הרגישות והסבלנות: משלב המידות ועד לתיקוני הפאה ועיצובה הסופי. אלי כהן, מייסד המרכז לפתרונות שיער ברמת גן, נחשב למומחה בתחום והקים את המספרה האונקולוגית בבית החולים איכילוב כשהבחין בצורך של הנשים לטפל בפאות ובשיער במהלך שלבי הטיפול. כיום הוא ממשיך ללוות עשרות נשים המגיעות למרכז מכל רחבי הארץ, כדי ליהנות ממענה כולל לנשירת השיער, בין אם בצורך פאה רפואית או תוספות שיער לשלבי הטיפול השונים. 
 
  • מחפשת פאה רפואית?
  • פאה לחולות סרטן? (אחרי טיפול כימוטרפיה)
 
במרכז לפתרונות שיער מכירים את הרגישויות והצרכים המיוחדים של נשים המתמודדות עם נשירת שיער או קרחות כתוצאה מסיבות רפואיות. כדי להקל ולשפר את השירות מציעים במרכז לנשים ליהנות מפגישות אישיות עם אלי והצוות בחדר פרטי שם ניתן לשמוע פרטים על התאמת הפאה, לקחת מידות, להתאים את השיער הטבעי לדוגמית משיער הלקוחה,בחמישה חדרים אינטימיים וליהנות מכל שירותי הסלון הנדרשים. בנוסף לכך הקים אלי במרכז גם בית מלאכה ייחודי, המאפשר ביצוע תיקונים מהירים בעת הצורך – ללא צורך לחכות שבוע למשלוח הפאה למפעל. זאת תוך מתן יחס אישי של אלי והצוות, זמינות מלאה לכל צורך ומתן שירות מקצועי במלוא הרגישות המתבקשת. 
לא כדאי לפספס! סרטון קצר מערוץ 2 (02:22) כתבה שעשו עלינו ביומן ששי - יאיר לפיד