אלי כהן- מומחה לתוספות שיער

מומחה לתוספות שיער

מעוניינת בתוספת שיער? חשוב מאד לדעת שלא כל ספר או מעצב שיער הינו מומחה לתוספות שיער. תוספות שיער אמורות להיות חלק אינטגרלי מראשך במשך חודשים רבים, ואם התוספות אינן נעשות ע"י בעל מקצוע מיומן, לא רק שכסף רב ירד לטמיון אלא גם התוצאה תהיה דלה ומאכזבת. כל מה חשוב לדעת לפני שבוחרים מומחה לתוספות שיער

אלי כהן נחשב לאושייה בתחומו: בשנת 2002 הקים בהתנדבות מספרה במח` האונקולוגית באיכילוב, המעינקה מענה מלא לשלבי הטיפול השונים. כיום הוא נחשב למומחה בתחום, עם אפשרות להתאמת הפאות ותוספות השיער לשלבי המחלה, מתוך היכרות עם צפי הנשירה והתהליך, מילוי קרחות מקומויות, התאמת תוספת לתקופות הנשירה, התאמת פאת ואקום מודולרית ללא שימוש בדבקים או חומרים כימיים ואפשרות לתיקונים מהירים בעת הצורך.

אל תחום הפאנות הגיע אלי כהן מלימודי תאטרון וקולנוע, וכיום הוא מעסיק 15 אנשי צוות, המציעים התאמה אישית של פאות ותוספות משיער טבעי, המיובא מאוקראינה, ברזיל ובוליביה. הידע, הניסיון והטכנולוגיות המתקדמות במכרז מאפשרים להתאים באופן מודולרי את הפאות לכל סוגי השיער ומבנה הראש, תוך שימוש בפנטנט בלעדי שפיתח אלי לפאות ואקום, המשלבות רשת מנדפת להנאה מפאה יציבה וקלילה לאורך 24 שעות. בנוסף מציעים במרכז ייעוץ והתאמה אישית בחדרים פרטיים, מפעילים בית מלאכה לתיקונים ושזירה ומעניקים את כל שירותי המספרה הנדרשים, כולל צביעה, סלסול במכשיר חדשני, תספורות ותוספות שיער בשיטות קשירה וקליפס – המחליפות את הצורך בשימוש בחומרים כימיים, הפוגעים בצמיחת השיער הטבעי.

לפנייך מספר כללים בסיסיים לבחירת המקום הנכון עבורך לתוספות שיער:

  1. אנחנו ממליצים לבחור מקום עם ניסיון רב, אשר תוספות שיער ופאות הן תחום ההתמחות שלו. כדאי לבקש המלצות, לבוא למקום עצמו ולהתרשם לפני תחילת התהליך.
  2. פגישה מקדימה – בעל מקצוע רציני, יזמין אותך לפגישת ייעוץ על מנת לבחון את השיער והקרקפת ולאבחן איזה סוג תוספת רצוי ומה הטכניקה בה עדיף להשתמש. אבחון ראשוני הינו הכרחי על מנת לשמור על בריאות השיער הטבעי שלך, לא ליצור עליו עומסים, לברר את עובי השיער, מצב הבריאות של השיער, האם הינו שביר או פגיע וכל זאת על מנת לא ליצור נזקים עתידיים.
  3. מגוון ואיכות של תוספות שיער – מרכז המטפל בנושא של תוספות שיער, מחזיק ברשותו מגוון רחב ואיכותי של תוספות שיער ופאות. לפני קנייה של תוספת יש לברר את מקורה, שיער אירופאי נחשב לשיער האיכותי והמבוקש ביותר, כדאי לבדוק שהשיער אינו מעורבב בסוגי שיער אחרים. המחיר של שיער זה אינו זול אך הינו הטוב ביותר ומתאים לסוג השיער הישראלי. חייבת להיות התאמה בין צבע השיער הטבעי לתוספת, בעל מקצוע מיומן יבחר את התוספת המתאימה ביותר על מנת שהתוספת תיראה טבעית, כחלק אינטגרלי מהשיער שלך.
  4. טכניקות חיבור – בשוק תוספות השיער קיימות טכניקות רבות לחיבור בין התוספת לשיער הטבעי, מומחה לתוספות שיער ימצא את הטכניקה הנכונה ביותר עבורך. לכל לקוחה סוג שיער שונה, מבנה קרקפת שונה ובעיות שונות, ויש להתאים את שיטת החיבור ללקוחה.
  5. שיטות חדשות – מכיוון שחשוב לשמור על איכות השיער ובריאותו לאורך שנים, כדאי לבדוק האם קיימות שיטות חדשות בשוק התוספות, כדוגמת שיטת אולימפיק אשר שומרת על השיער ומאפשרת לו להמשיך להתחדש.

המרכז לפתרונות שיער הינו מהמובילים בארץ בפתרונות לתוספות שיער לנשים, ואף פיתח טכניקות חדשות וייחודיות. המרכז קיים כבר למעלה מעשרים וחמש שנים ומשרת במסירות אלפי לקוחות מרוצות. אם ברצונך לשמוע עוד על תוספות שיער ולקבוע שיחת ייעוץ הנך מוזמנת להתקשר אלינו לטלפון: 03-7513138 או ליצור איתנו קשר כאן.