מילוי קרחות

Filling.

Hair Loss

מילוי קרחות

מילוי קרחות

נשים רבות מתמודדות עם תופעה של קרחות בעקבות נשירת שיער מוגברת באזור מסויים ונעזרות בתוספות שיער על מנת לכסות את האזור המקריח.  במרכז תוכלי ליהנות מתוספות שיער מגוונות שיאפשרו לך ליהנות מנפח שיער ומלאות.
 
מילוי קרחות
מילוי קרחות
תוספות משיער טבעי הן פתרון נפלא לדלילות שיער
אלי כהן מציע מגוון שיטת למילוי קרחות המותאמות לכל אישה באופן אישי ובהתאם לסוג שיערה, מיקום הקרחת ורגישות עור הקרקפת. את פגישתך הראשונה עם אלי כהן תוכלי לקיים בחדר פרטי VIP, בה יבדוק אלי בדקדקנות את שיערך, יאבחן ויתאים לשיערך את הפתרון הטוב ביותר.
 
לאחר מכן ייקח דוגמית משיערך, שתשמש להתאמת תוספת שיער טבעי התואמת את המרקם, הצבע והגוון של שיערך הטבעי.
תוספות שיער טבעי
בין הפתרונות העומדים לשירותך נזכיר תוספות שיער טבעי בקשירה, המבוססות על שיטת המניפה שפיתח אלי ובה נשזרות 80 גרם של תוספות שיער טבעי על חוט רפואי היגייני ומחוברות לראש בחוט PU בעשר נקודות אחיזה בלבד.
 
בצורה זו ניתן להוסיף שיער במיקומים אסטרטגיים המכסים את הקרחת ללא שימוש בדבקים וצורך בתחזוקה קצרה בלבד אחת לחודש-חודשיים, בהתאם לקצב צמיחת השיער.
 
פתרון נוסף העומד לרשותך היא שיטת תוספות שיער מיקרוליינס, המבוססת על תוספות שיער טבעי השזורות ברשת דקיקה ובלתי מורגשת, שניתנת לחיבור ולהסרה באופן עצמאי ומאפשרת כיסוי של קרחות נרחבות בקדמת ורום הראש.
תוספת טופ ליינס
אם את מתמודדת עם הקרחה חלקית תוכלי לשקול גם אפשרות לתוספות מיקרו ליינס ואולטרה ליינס  באולטרה ליינס  התוספת נשזרת לתוך השיער הטבעי ומיקרו ליינס התוספת מקשרת בחוט לשיער הטבעי.
 
כך ניתן למלא את הקרחת בשיער מלא נפח התואם לשיערך הטבעי, כולל שבילים מושתלים המדמים את מראה הקרקפת הטבעי ומודבקים לראש בשימוש דבק המשמש מכונים רבים בארה"ב ובאירופה.
 
פאות בהתאמה אישית

במקרים של הקרחה מלאה מציע אלי את שירותיו בתחום הפאנות, עם מגוון רחב של פאות מלאות, חלקיות, פאת הוואקום שהפכה למבוקשת במיוחד בקרב הנשים הישראליות, בזכות שימוש ברשת שמקנה יציבות ומנדפת זעה.

בנוסף, מציע אלי גם פאה מודולרית , המתאימה בעיקר לנשים המתמודדות עם נשירה חלקית וצפי לנשירה מלאה של השיער. פאה מודולרית מאפשרת להתאים את היקף הפאה לתחילת תקופת ולאחר מכן לתקופה בה השיער חוזר לצמוח, ללא צורך לקנות פאה חדשה.

תצוגת שיער לפאות ותוספות אלי כהן המרכז לפתרונות שיער
נגן וידאו אודות מילוי קרחות - המרכז לפתרונות שיער - אלי כהן
סימונה גבאי סבלה מבעיה גנטית של דלילות שיער עד שגילתה את השיטה של אלי כהן.
מאז היא לקוחה שלו כבר יותר מ-20 שנה.
נגן וידאו אודות מילוי קרחות - סימונה גבאי - המרכז לפתרונות שיער - אלי כהן