דלילות שיער

Thinning Hair.

Hair Loss

נפח לשיער דליל

נשים רבות מתמודדות עם שיער דליל ומגלות כי בעבור השנים התופעה מתגברת ופוגעת במראה הכולל שלהן. 
אלי כהן, מומחה לתוספות שיער ופאנות, חוקר מזה שלושה עשורים את התחום וייסד את המרכז לפתרונות שיער ברמת גן, מציע מגוון פתרונות להתמודדות עם דלילות שיער בכל הראש. 
טופרס
הפתרונות במרכז מותאמים במיוחד לשיער דליל, מתבססים על שימוש בחומרים בריאים לשיער ולקרקפת.  
 
שיער דליל הוא לא גזרת גורל
מילוי שיער דליל הוא אחד האתגרים הגדולים של הרפואה המודרנית, אך לצד התכשירים השונים אין ספק כי פתרונות חיצונים של תוספות שיער ופאנות, מאפשרים לכל אישה ובכל גיל ליהנות ממראה שיער שופע, מלא נפח וברק. אם גם את מתמודדת עם שיער דליל חשוב שתדעי כי את לא לבד.
 
דלילות השיער הינה תופעה שכיחה אצל נשים ונגרמת לא פעם בעקבות שינויים הורמונליים לאחר הריון ולידה, נטייה גנטית, דיאטות או ירידה דרסטית במשקל, כתופעת לוואי לנטילת תרופות, סטרס או טיפולי שיער כימיים, העושים שימוש בהלחמות קרות או חמות, דבקים וחומרים כימיים, הגורמת לא פעם לנשירה מוגברת. 
 
במלוא הרגישות והפרטיות
במרכז לפתרונות שיער מלווים מאות נשים המתמודדות עם שיער דליל ומודעים לרגישות בנושא והצורך ליהנות משירות מכל הלב לצד פרטיות מושלמת. זו הסיבה שאנו מקצים חדר פרטי ליעוץ בו תוכלי לקבל את הייעוץ הראשוני אודות הפתרון המתאים לך ביותר.
 
ישנה אפשרות לתיקוני אקספרס בבית המלאכה שפועל במרכז מדי יום.
 
כמו כן, לשירותך עומד במרכז צוות נרחב המתמחה בעבודה עם נשים המתמודדות עם דלילות שיער כתוצאה מנטייה גנטית, תסמונות, מחלות או טיפולים שונים (כמו טיפולי הסרטן), שישמח להקשיב וללוות אותך עם כל הלב. הסיפוק הגדול ביותר שלנו הוא לראות אותך יוצאת מהמרכז עם חיוך גדול וחוזרת לפעילות שגרתית עם מראה מלא נפח וברק, שילווה אותך 365 ימים בשנה.
 
את מוזמנת ליצור קשר עם המרכז ולקבוע פגישת ייעוץ חינם עם אלי, גם בחדר פרטי, שישמח לשתף אותך בחידושים והפתרונות המגוונים במרכז, שמותאמים במיוחד עבורך. 
כל הפתרונות להתקרחות ולשיער דליל - אלי כהן בתכנית הפרופסורים ערוץ 13:
אלי כהן מתארח ב"מילון היופי" ומספר על פתרונות להתקרחות ושיפור ההופעה החיצונית שלך!
דלילות שיער ונשירת שיער בתקופה הקורונה, אלי כהן בתוכנית מרגישות יופי כאן בעיקר כדי להרגיע. יש פתרון!