פאה מתולתלת

פאה מתולתלת

עיצוב פאות בהתאמה אישית

לכל אישה יש מבנה ראש שונה, מבנה פנים ייחודי, גוון עור וסוג שיער שונה, עיצוב פאות בהתאמה אישית נותן מענה מדויק לשוני הזה. הפאות בנויות משיער טבעי ושזורות על גבי רשת מחומר מנדף אלסטית מיוחדת, הפאה מותאמת באופן מוקפד ואישי לראשה של כל לקוחה. לפאות בהתאמה אישית יתרונות רבים:
 
  • הפאה קלועה משיער טבעי ולפיכך נשמרת לזמן רב.
  • הפאה מותאמת לטעמה ורצונה המיוחד של כל אישה, מה שמאפשר מגוון רחב של עיצובים שונים, צבעים רבים, גוונים, אורכי שיער משתנים וסוגים שונים של תסרוקות.
  • היתרון הגדול ביותר שלה הוא, שהפאה נראית טבעית לגמרי ואי אפשר להבחין שזאת פאה, היא הולמת בצורה מעולה את תווי הפנים של האישה ונעימה למגע וקלה מאד לשימוש יומיומי.
  • צבע השיער נקבע על פי רצונה של הלקוחה.
  • פאות בהתאמה אישית עמידות יותר.
כמה דברים שכדאי לדעת על עיצוב פאות לבעלות שיער מתולתל
עם או בלי פוני? 
לא כל פאה חייבת פוני, לפאות שלנו יש חלק קדמי מתחרה אשר נותנת מראה של צמיחה טבעית של השיער מהראש.
 

בצו האופנה 
מגוון סגנונות העיצוב של הפאות: שיער קצר או ארוך וכמובן מראה שיער משתנה: פאה מסולסלת, פאה מתולתלת, פאה עם שיער גלי.

מותר לשנות
עיצוב של פאה טבעית איננו מוגבל כמעט, ניתן לבצע בה שינויים בצבע, ליצור פסים וגוונים אשר זהים לשיער הטבעי.

אביזרים לעיצוב פאה 
מלבד זאת אפשר גם לעשות עיצובים זמניים באמצעות מחליק, פאן, בייבליס ועוד. שוב ושוב. אחרי החפיפה של השיער הוא ישוב לצורה המקורית שלו. היתרון המשמעותי הוא שעיצוב נכון נותן לנשים ליהנות מהאופציה לגוון את סגנון עיצוב השיער לפי הטרנדים העיצוביים העכשוויים.
 
האיכות משתלמת 
המלצתנו היא לקנות פאה איכותית ומותאמת אישית, אשר בטווח הארוך מחזירה את ההשקעה הכספית ואף נראית טבעית מאד והולמת היטב את הפנים. אל תתפשרי על המראה של הפאה ואיכותה.
 

אלי כהן – המרכז לפתרונות שיער

הינו מהמובילים בארץ בנושא עיצוב פאות בהתאמה אישית, המרכז קיים כבר למעלה משלושים שנה ומשרת במסירות אלפי לקוחות מרוצות. הניסיון הרב שרכשנו הפכו אותנו למרכז המוביל בישראל בתחום זה. אנשי המקצוע הטובים ביותר בישראל עובדים אצלנו.

אם ברצונך לשמוע עוד פאות או לקבוע שיחת ייעוץ הנך מוזמנת להתקשר אלינו לטלפון: 03-7513138 או ליצור איתנו קשר כאן.