פאות ואקום

Lace Vacuum.

wigs

פאות ואקום

פאות ואקום לייס

הבשורה החדשה בתחום הפאנות היא פאת וואקום, פרי פיתוח של אמן הפאות ותוספות השיער אלי כהן. פאה המאפשרת לכל אחת ליהנות מפאה משיער טבעי. אלי עושה שימוש ברשת דקיקה ומנדפת ומאפשרת צמידות ויציבות.

הרשת הייחודית נצמדת לראש באופן מושלם, אינה דורשת שימוש בדבקים או חומרים כימיים הפוגעים בקרקפת ומעניקה צמידות מלאה לצד תחושת קלילות, ששינתה לנשים רבות את איכות חייהן.

אלי כהן, אמן הפאות ותוספות השיער

פאת הוואקום מעניקה תחושה של ביטחון והנאה מפאה שאינה זזה
הבשורה החדשה בתחום  היא פאת לייס – וואקום, פרי פיתוח של אמן הפאות ותוספות השיער אלי כהן.  
פאת הוואקום תלווה אותך לאורך כל שעות היממה, כולל בפעילות ספורטיבית, על חוף הים או הבריכה ואפילו כשאת הולכת לישון. פתרון מושלם למי שמתמודדת עם התקרחות  ורוצה ליהנות מפאה צמודה וקלילה, לשמור על מראה טבעי ואותנטי.
ללא שימוש בחומרים כימיים ודבקים העלולים לפגוע בעור הקרקפת הרגיש או בשיער שמתחיל לצמוח. במרכז לפתרונות שיער ברמת גן מציע אלי כהן לנשים ליהנות מהתאמה אישית של הפאה לשיער הטבעי לצד עיצוב ביד אמן כך שתהני ממראה טבעי לכל דבר לצד תחושה אוורירית וקלילה 24/7.
מענה מלא לכל התהליך
במרכז לפתרונות שיער שייסד, אלי ברמת גן, תוכלו ליהנות ממענה מלא לכל התהליך: החל מפגישה בארבעה עיניים בחדר פרטי, המשך במדידות לצורך התקנת פאה אנטומית בהתאם למידות הראש, התאמת שיער בעזרת לקיחת דוגמית משיער הטבעי, להתאמה מושלמת של הגוון, המרקם והנפח ועד להתקנת הפאה בבית המלאכה הייחודי שפועל בתוך המרכז המאפשר לאלי התאמנה מקסימלית לעצב את הפאה בהתאם לסגנון המבוקש.
עיצוב פאת וואקום
אצל אלי כהן , מתמחים בבניה ועיצוב הפאה של פאות משיער טבעי, המתאים לכל סוגי השיער. 
בנוסף לכך מציעים במרכז גם שירותי סלון מלאים, המאפשרים לעצב את הפאה בהתאם לרצון הלקוחה. חשוב לציין שבפאה קצוצה יש להקפיד מלכתחילה שתחבוק את העורף ואזור הפאות.
 
תודות לפידבק מהלקוחות
הצורך במציאת פתרון כמו פאת הוואקום נולד אצל אלי כתוצאה מפידבק של הלקוחות. לאחר שרבות מהן התלוננו על כבדות הפאה, בפעילות היום יום ובמיוחד  בפעילות ספורטיבית שבמהלכה הן סובלות מתופעות של הזעה הגורמת להתרופפות הפאה על הראש והרגשת חוסר ביטחון.
 
כתוצאה מכך יצא אלי למסע חיפוש אחר חומרים חדשים והתוודע לחומר ייחודי מנדף זיעה.  על בסיסו של חומר זה יצר רשת דקיקה שמשמשת כבסיס לפאת הוואקום. הרשת הייחודית נצמדת לראש באופן מושלם, אינה דורשת שימוש בדבקים או חומרים כימיים הפוגעים בקרקפת ומעניקה צמידות מלאה לצד תחושת קלילות. 
 
אצל אלי כהן – המרכז לפתרונות שיער, מתמחים בבנייה ועיצוב הפאה של פאות משיער טבעי בלבד, המתאים לכל סוגי השיער. בנוסף לכך מציעים במכון גם שירותי סלון מלאים, המאפשרים לעצב את הפאה בהתאם לרצון הלקוחה. ליישר, לסלסל בטכנולוגיה חדשנית וכמובן לעצב בהתאם לבחירה אישית. עם אפשרות לעיצוב של פאות קצרות, פאות ארוכות, פאות מתולתלות, חצי פאה וכמובן שירותי אקספרס של תיקון פאות בבית המלאכה שפועל בתוך המרכז. 
פתרונות לנשים המתמודדות עם סרטן בראיון של אלי כהן לתכנית חיות טוב:
אלי כהן -פאות לחולות סרטן | פאות אלי בתוכנית לחיות טוב
נגן וידאו
פאת הוואקום לייס - שפיתח אלי כהן מעניקות תחושה של ביטחון ונוחות. צפו!
אלי כהן מסביר בתוכנית "הדוח היומי", ערוץ 13,
איך מתאימים את הפאה המושלמת וכמה זה פשוט:
אפשר להחלים מסרטן ולא לוותר על השיער שלך!

הסוד לשיער מושלם נחשף

אם חשבת לרגע שרק משפחת קרדשיאן אוהבת להתהדר ולהשתעשע עם פאות – טעית בענק. טרנד הפאות, שהוא כבר מזמן לא נחלתן של נשים חרדיות בלבד,…

פאות רפואיות מומלצות

טיפולים כימותרפיים לטיפול במחלת הסרטן, או מחלה שפוגעת בזקיקי השיער כמו אלופציה אראטה, גורמים לנשירת שיער ולהתקרחות. עבור נשים מדובר במכה לא פשוטה, לא פחות…
פאה מדולרית לחולת סרטן

פאות בהתאמה אישית

"איך אנשים מסוגלים להסתובב עם פאה? הם לא מתפדחים?" – משפטים כאלה היו רלוונטיים לפני עשר שנים בהקשר של גברים שניסו להסתיר את הקרחת שלהם…