פאות לחולות סרטן

  • עברת כימותרפיה?
  • מחפשת פאה רפואית? פתרון טבעי, נוח ויפה במיוחד?
  • פאה שתגרום לך להרגיש יפה גם בזמן הטיפולים?

אלי כהן הינו מומחה במתן פתרונות שיער, בדגש על פאות לחולי סרטון (100% טבעיות) בהתאמה אישית.
הפתרון ממש כאן. פאות יפות במיוחד ונוחות לשימוש!
על סרטן, כימותראפיה ושיער

 טיפולי הקרינה והטיפול הכימותרפי בחולות סרטן גורמים בין היתר לתאי השיער בגוף להתרבות בקצב מהיר, דבר היוצר תחלופת שיער גבוהה באופן חריג, אשר בתורה גורמת ראשית לדלדולו ולאחר מכן לנשירתו של השיער. נשירת השיער מתחילה ביום ה-13 מתחילת הטיפולים ולכן מומלץ להקדים תרופה למכה ולהגיע כמה שיותר מוקדם עם גילוי המחלה.

הפתרון שלנו - פאות לחולות סרטן

לאובדן שיער כתוצאה מטיפולים במחלת הסרטן מגוון פתרונות, הניתנים להתאמה אישית למצב השיער ומאפייניו של האדם הסובל מהתקרחות, בדמותן של פאות לחולי סרטן (כאשר כבר מרבית השיער או כולו נשר) ותוספות שיער (לשלבי הביניים) המשתלבות עם הקיים, מחזירות לשיער מראה טבעי ובריא ונותנות מענה פשוט יעיל ומהיר להתבטאויות המחלה, עד להחלמה השלמה ממנה.

פיתוחים בתחום הפאות

ניסיונו העשיר של אלי כהן, הכשרתו המקיפה ומגוון הטכנולוגיות המתקדמות הקיימות כיום אפשרו לאלי לייצר פיתוחים ייחודיים בתחום קשירת והדבקת השיער, הבלעדיים רק לו, בכל העולם. פיתוחיו מאפשרים להוסיף שיער באופן אינטגרטיבי לשיער הקיים ולמבנה האנטומי של הראש כך שלא ניתן יהיה להבחין כי אי פעם נעשה כאן שינוי. באמצעות כך יכול אלי לספק פאות לחולי סרטן. בין פיתוחיו המובילים של אלי ניתן למצוא: •קשירת שיער בשיטת אולימפיק – חיבור תוספות שיער בחוטים בצורה מעגלית משתלבת.

  • תוספת שיער בשיטת קליפ-און – קשירה ע"י קליפס במיקום קבוע. קשירה שהיא חצי קבועה וניתנת להסרה בקלות.
  • תוספת שיער בשיטת LoopGlue – שילוב של הדבקה באזורים ללא שיער יחד עם קשירת אולימפיק לאזורים דלילים.
  • פאות ואקום – פאות אלו בנויות על מבנה ראש אנטומי הנושא את הפאה ומוצמד לראש בוואקום. פאות לחולות סרטן באיכות מדהימה (נוח לשימוש).
  • תוספת שיער Srtipon – תוספת אשר לטיפול בדלילות שיער ברום הראש ובעיית שיער לבן המצריכה צביעה בתדירות גבוהה.
איך זה עובד? לחצי כאן לצפייה בסרטון לפני/אחרי הפיאה
יחס חם ואישי

יחסו החם והאוהב של אלי (אשר איבד את אביו למחלת הסרטן) הנובע מתוך תחושת שליחות, חמלה, אהבה ורצון כנה לעזור לזולת, בשילוב עם פיתוחים ייחודיים ובלעדיים אלו, ושימוש בשיער אירופי טבעי ואיכותי המיוצר במפעל פרטי, מבטיח כי בזמנים קשים אלו, דאגה אחת תוכלי להסיר מליבך – לשיער אנחנו נדאג! פאות לחולות סרטון ברמה הכי גבוהה שיש.

פאות לחולות סרטן מותאמות ברגישות מירבית. משורש השערה ועד לקצהה ולאחריו, הנך מקבלת ליווי תמיכה ויחס אישי הן לאורך תהליך התאמת הפאה והן לאחר התקנתה. הנך מוזמנת לתחזקה בחינם במרכז פתרונות שיער או במרכז ההתנדבותי באיכילוב אשר הוקם על מנת לתת מענה לחולות במקום הימצאן.

סרטון שלא כדאי לפספס! (אלי כהן מפתיע את המראיינים אחרי חצי דקה!)
צולם במסגרת התוכנית "לחיות טוב" בערוץ 2