Cancer Recovering.

wigs

פאות למחלימות מסרטן

במרכז שהקים לפתרונות שיער מציע אלי כהן שירות אישי ואינטימי למתמודדות עם טיפולי סרטן, בחדר פרטי, בו ניתן לשמוע על הפתרונות השונים.

כאשר אישה מגיעה אלי לייעוץ ומספרת לי על המחלה, אני קודם מברר איתה איזה טיפול היא מקבלת ומה הן תופעות הלוואי בשיער: נשירה מוחלטת או חלקית.

אלי כהן, אמן הפאות ותוספות השיער

פאות לטיפולי סרטן | אלי כהן - המרכז לפתרונות שיער
פאות לטיפולי סרטן | אלי כהן - המרכז לפתרונות שיער
מענה מלא לכל התהליך באמצעות פאה מודולרית
בתחילת התהליך כאשר הלקוחה אינה יודעת האם תהיה נשירה מוחלטת או חלקית, אלי מציע פאה מודולרית, המורכבת משלושה חלקים: חלק עליון, צדדים וחלק אחורי. 
כאשר הנשירה היא חלקית הוא משתמש בחלק העליון של הפאה המודולרית ונותן פתרון עד לתקופה שהשיער ידלל. במקרה שאזור ההתדללות גדל כתוצאה מהחלפת חומר הטיפול אלי יכול להפוך את התוספת העליונה ל3/4 פאה בתנאי שנשאר לפחות 30 אחוז מהשיער הקיים של הלקוחה. אם בהמשך הטיפול השיער ינשור לחלוטין ניתן להפוך את התוספת לפאת ואקום, המהווה מענה אידיאלי. הפיכת הפאה המודולרית לפאת ואקום היא בעלות מינימלית. 

"בצורה זו אנו יכולים להערך בצורה מייטבית לפתרונות שידרשו, כאשר לפנינו עומדת אפשרות לפאה מודולרית המתאימה במקרים של שיער המדלל ואינו נושר לחלוטין או פאה מלאה, שיכולה להתווסף גם בהמשך או בעקבות שינוי בטיפול. מסיבה זו אני מציע את זה לנשים ליהנות מפתרון של פאה מודולרית המעניקה פתרון מלא לכל שלבי הטיפול". 

-אלי כהן, אמן הפאות ותוספות השיער.

יתרונות פאת ואקום
אחד הפתרונות הייחודיים שמציע אלי כהן לנשים המתמודדות עם סרטן הוא שימוש בפאת וואקום שפיתח, על מנת לאפשר לנשים ליהנות מפאה אוורירית, קלילה ונושמת, המונעת הזעה ונצמדת אל הראש באפקט הוואקום. מה שמבטיח עמידות לאורך כל שעות היממה.
הפאה עשויה מרשת מנדפת מחומר סיליקוני, שזורה בשיער טבעי. הוואקום מעניק ביטחון יציבות ונוחות מלאים בעת פעילות ספורטיבית, בשהות על שפת הים, בבריכה ואפילו בזמן השינה.
פאת הואקום הינה פיתח ייחודי של אלי ואחד מיתרונותיה היא העובדה שהיא ניתנת לחבישה  ללא שימוש בדבקים העלולים לפגוע בעור הקרקפת. ללא שימוש בחומרים כימיים, העלולים להשפיע על השיער הטבעי שעדיין גדל. 

Perfect Hair.

הידעת? אלי כהן הקים בהתנדבות את המספרה האונקולוגית בבי"ח איכילוב. כל הפרטים בכתבה בערוץ 2

אלי כהן איתך לאורך כל הדרך עד ההחלמה!

 

אלי כהן, מתארח במרגישות יופי ומסביר כמה חשוב מקום מקצועי ותומך בנשים שאיבדו את שערן עקב טיפולים

איבוד שיער בעיקר אצל נשים צעירות, זה לא דבר פשוט!חשוב מאוד תמיכה, מקום מקצועי שיודע לעשות עבודה. הגישה צריכה להיות טיפולית – חשוב לדעת לבחור את המקום שעושה פאה לנשים שעוברות טיפולים כדי שיוכלו לתת מענה לשאלותיה של המטופלת.

חלית בסרטן? את עדין יכולה להיות יפה, זה לא סוף העולם!

המרכז לפתרונות שיער של אלי כהן איתך לאורך כל הדרך עד ההחלמה. אלי כהן ממליץ על שימוש בפאות במהלך המחלה וההחלמה. היתרונות: פאה קלילה ונוחה, ניתן לבצע איתה כל פעילות / הפאה עשויה משיער טבעי ומותאמת לשיער המקורי, לעור ולמבנה הפנים / חיזוק הביטחון העצמי מסייע להחלמה

אלי כהן מומחה לפאות מציע פאת לייס המותאמת באופן מושלם לסוג מרקם וצבע השיער שלך

נגן וידאו אודות נפח לשיער דליל | אלי כהן - המרכז לפתרונות שיער

מאבדות את הראש

תוספות השיער כבר מזמן אינן נחלתן של ההוליוודיות שמוסיפות. אם בעבר היה ניתן לראות את ביונסה, ג`ניפר לופז, בריטני ספירס, פריס הילטון ואחרות צועדות על…

המדריך השלם לפאה הנוכרית

מזה שנים מתנהלת בעולם החרדי מלחמה עיקשת סביב נושא פיאות הנשים. הרב עובדיה יוסף ז"ל, מי שהיה מנהיגה הרוחני ונשיא מועצת חכמי התורה של מפלגת…

אלי כהן עושה גלים !

מראה סתיו חורף "את ההשראה למראה סתיו חורף 2015 שאבתי מתערוכות אמנות של הפסל האנגלי אנתוני גורמלי והאמנית היפנית מריקו מורי. לא מזמן יצא לי…
פאה רפואית

זקוקה לפאה רפואית?

לקראת אוקטובר הורוד חודש מודעות סרטן השד, אלי כהן, מעצב שיער ומומחה פאות מזה עשרות שנים המפעיל את המספרה בביה"ח איכלוב בהתנדבות במחלקה האונקולוגית, מסביר…

תוספות שיער קבועות

תוספות שיער קבועות – פתרון מושלם לעיבוי שיער דליל נשים רבות סובלות מנשירת שיער, משיער דליל ומבעיות שונות בשיערן, ישנן גם נשים אשר אינן מרוצות…