פאות לייס

אחד הפריטים החשובים ביותר במלתחתן של נשים רבות הוא הפאה, היא נחבשת באופן קבוע ויום-יומי, נלבשת באירועים שונים ומייצגת את האישה שחובשת אותה

  1. מהם הדברים העיקריים שכדאי לשים לב אליהם לפני קניית פאה?
  2. מאיזה שיער עשוייה הפאה?
  3. מהי תקופת האחריות שהעסק נותן לפאה?
  4. האם במקום בו נקנתה הפאה ניתן לתקן ולבצע שינויים במידה וצריך?
פאות בהדבקה
עיצוב הפאה והתאמתה הינו החלק החשוב ביותר לאחר בחירתה. תהליך זה נחשב לאמנות מיוחדת במינה, ויש מעטים אשר מצליחים להתאים את הפאה, כך שלא תיראה כפאה, אלא חלק טבעי מהמראה הכללי של הלקוחה. בניגוד לעיצוב של שיער רגיל – בעיצובה של פאה יש להתחשב לא רק במבנה הפנים ובקווי המתאר של כל לקוחה, אלא מתקיים מהלך מקיף נוסף של בנייתה של הפאה לפי התסרוקת ועיצובה

חשוב לדעת: שוק הפאות מכיל מגוון עצום ורב של מינים וסוגי פאות, סוגי שיער שונים ומבניות שונה של פאה, כל אלמנט וסוג שיער יכול לשנות באופן משמעותי את מחיר הפאה.

סוגים השונים של הפאות:
  • פאות עם סקין – פאה דמוית קרקפת המעניקה מראה טבעי.
  • פאות סרט – פאה ללא סקין, אפשרות טובה כאשר יש סרט בחזית.
  • פאות לייס באנד  – תוספת שיער למראה טבעי עם סרט משי שקוף.
  • פאות לייס פרונט – בד דמוי רשת הנותן רושם של שיער הצומח באופן טבעי מהקרקפת.
  • פאות אולטרה לייס – בד דמוי רשת,  עדין באופן מיוחד ומקנה מראה טבעי ביותר.

עיצוב פאות דורש הכשרה מיוחדת. זאת אמנות הדורשת מהמעצבים, היכרות עמוקה ומקיפה של תחום הפאות. בכדי לעצב פאה בהתאמה אישית באופן מושלם עבור הלקוחה, יש להבין לא רק את נפש האישה שמולך אלא להבין את מבנה הפנים שלה והקרקפת ולדעת ליצור פאה אשר תשמש אותה בצורה הטובה ביותר באופן יומיומי.
פאות משיער טבעי, יקרות יותר מפאות עשויות שיער סינטטי, אך הן מחזיקות לאורך שנים ארוכות בטווח הארוך משתלמות יותר.

 

אם את מתלבטת מהי הפאה המתאימה לך ביותר, את מוזמנת לבוא אלינו ולהתרשם מהמבחר העצום של הפאות ומהניסיון שלנו בתחום זה. המרכז לפתרונות שיער הינו מהמובילים בארץ לפאות מסוגים שונים: פאות רפואיות, פאות ואקום, פאות טבעיות ועוד. אלי כהן, אף פיתח טכניקות חדשות וייחודיות בתחום הפאות. המרכז קיים כבר למעלה מעשרים וחמש שנים ומשרת במסירות אלפי לקוחות מרוצות.

 

אם ברצונך לקבל מידע נוסף על פאות  ולקבוע שיחת ייעוץ הנך מוזמנת להתקשר אלינו לטלפון: 03-7513138 או ליצור איתנו קשר כאן.