פתרונות שיער לנשים חולות אלופציה

פאות לנשים חולות אלופציה

אלופציה אראטה (או אלופסיה) היא קרחת אזורית, מצב רפואי פתאומי שבו ישנה התקרחות באזור מסוים בגוף מבלי שנשארת במקום צלקת. אלופציה מופיעה בדרך כלל בקרקפת ולמרות שמצב אינו מהווה סכנה בריאותית, הוא בהחלט עלול לגרום לתסכול, ירידה בהערכה עצמית ולעתים אף לדיכאון וחרדה.

הפתרון שיחזיר את השיער האבוד

אבל כאשר מדובר בשיער, ממש אין צורך להילחץ. קביעת תור אצל אמן תוספות השיער, אלי כהן, תפתור את הבעיה ותחזיר לכן את השיער האבוד. אלי כהן מציע פתרון מושלם לנשים חולות אלופציה שיעלים כל חשש או תסכול בשל התקרחות. חשוב להבין כי אלי כהן הוא המומחה הכי גדול בארץ בתחום השיער והבעלים של המרכז לפתרונות השיער. לאורך השנים הוא פיתח פטנטים בלעדיים ופיאות ייחודיות עבור נשים עם אלופציה.השיטות המדהימות של אלי כהן כוללות קשירה והדבקה של שיער שמאפשרות תוספת לשיער הקיים וכיסוי מושלם של האזור שסובל מהתקרחות בשל אלופציה.

ייעוץ וליווי אישי

הגדולה בעבודה של אלי כהן היא שלא ניתן כלל להבחין שנעשה איזשהו שינוי בשיער – הפאה או התוספת היא מתלבשות בצורה טבעית על המבנה האנטומי של הראש.

נשים עם אלופציה יקבלו ייעוץ וליווי אישי כדי להתאים עבורן את הפיאה או תוספת השיער המושלמת. האפשרויות:

  • פאות ואקום – נוצרות על גבי מבנה הראש ונצמדות אליו באמצעות ואקום.
  • הדבקה של תוספות טבעיות לאזורים קרחים באמצעות דבק רפואי
  • תוספת שיער Srtipon – תוספות המטפלות בדלילות או בשיער לבן הדורש צביעה לעתים תכופות.
  •  

טיפול שלא משאיר זכר לאלופציה

בין אם מדובר בתוספות או בפיאות, אלי כהן יגרום לשיער שלכן להיראות טוב יותר משהוא אי פעם נראה. ישנן נשים שעברו אלופציה ונכנסו לחרדה, אך לבסוף הודו שהכל היה לטובה. הטיפול שקיבלו לא רק שלא הותיר זכר לאלופציה, הוא אפילו הפך את השיער שלהן למרשים ויפה יותר מאשר לפני האלופציה. השיער בו משתמש אלי כהן הוא שיער אירופי שמיוצר במפעל פרטי. מעטים משיגים שיער כה איכותי ואף אחד לא יודע לעבוד איתו כפי שיודע אלי כהן. השיטות והמומחיות שלו הפכו אותו למבוקש אצל כל אישה הסובלת מדלילות, התקרחות או שסתם רוצה לשפר את מראה השיער שלה. אלפי לקוחות מרוצות יעידו שגם אחרי הטיפול הראשוני, אלי כהן נשאר שם בשבילן. התחזוקה של השיער נעשית בחינם במרכז לפתרונות שיער.