פאות רפואיות מומלצות

טיפולים כימותרפיים לטיפול במחלת הסרטן, או מחלה שפוגעת בזקיקי השיער כמו אלופציה אראטה, גורמים לנשירת שיער ולהתקרחות. עבור נשים מדובר במכה לא פשוטה, לא פחות מאשר המחלה עצמה. הביטחון העצמי אצל רבות נשען בין היתר על השיער שלהן. זו הסיבה שפנייה לאנשי מקצוע ליצירת פאה היא פתרון מצוין ונשים רבות מנסות לאתר כבר בשלב מוקדם למחלתן את הפאות הרפואיות המומלצות ביותר.

מה זה פאה רפואית?

פאה רפואית היא פאה שמותאמת לצרכים של איש או אישה הסובלים ממחלה. בטיפולים כימותרפיים למשל, אזור הקרקפת בדרך כלל רגיש מאוד וזקוק לפאה שתתאים מבחינה רפואית ועובי הבסיס שלה יהיה דק ועדין יותר. פאה רפואית צריכה להיות קלילה, נוחה ונושמת, מתוך הנחה שהיא תהיה בשימוש ממושך לאורך רוב או כל שעות היום.

ישנה חשיבות רבה לכך שהכנת הפאה הרפואית תבוצע על ידי איש מקצוע מיומן בתחום, אשר משתמש אך ורק בשיער טבעי. יוצר פאות רפואיות בעל ניסיון יידע להתאים פאה קלילה ונעימה, שלא תבוא על חשבון הלוק והמראה הטבעי.

מהי הפאה הרפואית המומלצת ביותר?

הפאה הרפואית המומלצת ביותר בשוק כיום קרויה "פאה מודולרית". מדובר על פיתוח בלעדי של אלי כהן מהמרכז לפתרונות שיער. פאה רפואית זו מיוצרת בעבודת יד משיער טבעי והיא מותאמת באופן אישי לכל אישה, בהתאם לצרכים הרפואיים והאנטומיים שלה.

מה מיוחד בפאה מודולרית?

הקרנות בטיפולי סרטן גורמות לנשירת שיער אך לא באופן מיידי. בדרך כלל לוקח פרק זמן של כשבועיים עד נשירת השיער ואי אפשר לצפות מראש מה יהיה היקף נשירת השיער בראש. הפאה המודולרית מכינה מראש פתרון אידיאלי לכך – פאה בכמה חלקים.

את החלק הראשון של הפאה שמים כאשר הנשירה בתחילתה. אם אזור הנשירה גדל, ישנה השלמה של חלק נוסף. במידה שכל השיער נשר, הופכים את הפאה המודולרית לפאת ואקום שלמה אשר נצמדת לראש בצורה רכה, עדינה ונעימה.

כל שינוי, תיקון או תוספת נעשה באמצעות בית המלאכה של אלי כהן במרכז לפתרונות שיער. מדובר על בית המלאכה המקצועי ביותר בישראל בתחום השיער, אשר פועל מעל ל-30 שנה ומאפשר ביצוע תיקונים מהירים בעת הצורך. הכל תוך מתן יחס אישי מאלי כהן ומהצוות, כולל זמינות מלאה ושירות מקצועי במלוא הרגישות המתבקשת.

מה קורה כאשר השיער הטבעי צומח בחזרה?

קודם כל, מדובר בחדשות מצוינות המעידות על כך שתהליך ההחלמה מתקדם בהצלחה. כאשר השיער הטבעי מתחיל לצמוח, ניתן להשתמש בבית המלאכה של אלי כהן לצורך הרחבה והגדלה של הפאה וכך מתאימים אותה לשילוב אידיאלי עם השיער הטבעי. זאת כמובן עד אשר אין יותר צורך בפאה המודולרית והשיער מגיע למצב של החלמה מלאה.