תוספות שיער לחורף

Fan Method.

Extensions

שיטת "המניפה" של אלי

בשנים הרבות בהן התמחה בתחום, שמע אלי לא פעם כי נשים מתלוננות על זמן ההתקנה הארוך שנדרש לתוספות שיער טבעי בכל הראש והחל לבדוק, לנסות, ללמוד ולחקור את הנושא.
 
יותר תוספות בפחות זמן
לאחר מחקר מעמיק פיתח אלי שיטת חיבור תוספות חדשה המובססת על שיטת קליעת הצמה האפריקאית weaving . בשיטה חדשה המכונה "שיטת המניפה" מחבר אלי כ- 50 גרם תוספות שיער באמצעות האביזר אותו פיתח ל-8 נקודות אחיזה (במקום 100 נק') בעזרת שימוש בחוט PU איכותי המשמש גם בניתוחים רפואיים. אחת לחודש וחצי או חודשיים נדרש שינוי בנקודות האחיזה לטובת ריענון והתחדשות השיער הטבעי. הבשורות הטובות הן שהטיפול אורך 40 דקות בלבד. כל התוספות נעשות בשימוש שיער אירופאי.  
 
התהליך המהיר והטבעי מייתר את הצורך בהלחמות ושימוש בחומרים כימיים. בצורה זו השיער הטבעי של הלקוחה אינו נתלש, מדלדל או נפגע כתוצאה מהשימוש הקבוע בתוספות שיער וניתן ליהנות מתסרוקת מלאת נפח. התוספות ניתנות לשימוש חוזר עד שנה.

תוספות השיער מתאימות לכל סוגי השיער – כולל שיער מתולתל.
 

בעשור האחרון אנו רואים בשוק שפע שיטות של תוספות שיער, המתבססות ברובן על הלחמות ושימוש בחומרים כימיים, שפוגעים בשיער הבריא. שיטת "המניפה" מאפשרת  לצאת מהמעגל המתסכל של תוספות השיער. 

אלי כהן, אמן הפאות ותוספות השיער

ללא שימוש בחומרים כימיים
הרעיון של שיטת "המניפה" הוא לתת לשיער אפשרות להשתקם מנזקים שנגרמו לו כתוצאה משיטות חיבור אחרות כגון הלחמות והדבקות, לשמור על השיער טבעי ובריא ולקצר את התהליך, שלא דורש עוד בילוי של שעות ארוכות במספרה.

כבר בפגישת הייעוץ המקדימה, עם אלי, יכולות נשים המתמודדות עם שיער דליל במיוחד, להתרשם ולהרגיש את התוספת המתאימה להן. הייעוץ נעשה בחדר פרטי ובמירב האינטימיות.
 
רוצה לדעת איך שיטת המניפה של אלי עובדת? צפי בסרטון המדגים את כל השלבים:
יום הולדת 40 הוא ציון דרך משמעותי שלעתים קרובות גורם לרבות מאיתנו לחוש זקנות. אז תארו לכם מה הרגשתי כמה ימים אחרי יום הולדת 40…
דלילות שיער לנשים

פתרונות לדלילות שיער

בשנת 2011 חשפה ליידי גאגא, אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות ב-20 השנים האחרונות, כי היא סובלת מהידלדלות חמורה בשיער שלה. הסיבות לכך היו צביעות מרובות שביצעה…
פאות רפואיות טבעיות

תוספת שיער לשיער דליל

אובדן שיער הגורם לשיער דליל זו תופעה ממנה חוששת כל אישה. התקרחות אצל גברים היא דבר כמעט טבעי ומקובל, אבל אצל אישה דלילות שיער גורמת…