תוספות שיער בקליפס

תוספות שיער בקליפסים החזירו לי את הביטחון

שמי דנית ואני כותבת את הסיפור שלי כהכרת תודה לאלי כהן. למעשה, אני כותבת כי התחייבתי בפניו שאם אהיה מרוצה מתוספות השיער בקליפסים שהוא עשה לי, אגמול לו עם מכתב תודה. במקום זאת, החלטתי לגייס את יכולות הכתיבה שלי כדי להגיע לכל הנשים בארץ ולהבהיר להם מי המאסטר שיכול לשדרג את המראה שלהן ולסייע במקרים של שיער דליל.

דלילות שיער בקורונה

הסיפור שלי מתחיל בשנה האחרונה, יש שקוראים לה שנת קורונה. אני קוראת לה השנה הדלילה כי לראשונה בחיי, בגיל 44, חוויתי הידלדלות בשיער שלי. אולי זה הסטרס בגלל העבודה והירידה בהכנסות, אולי זה עניינים של תזונה לא מאוזנת (לכי תשמרי על תזונה קבועה כשאת סגורה בבית כל כך הרבה חודשים).

מה שבטוח, השיער החום והיפה שלי כבר לא היה אותו דבר אחרי שנת הקורונה המקוללת. לפתע המסרק התחיל להשיר הרבה יותר מדי שערות. הדלילות ניכרה עם שבילים ריקים בתוך השיער ומצב הרוח היה על הפנים.

תוספות שיער? התביישתי

שיתפתי עם חברות את התסכול על המצב והן העלו את הרעיון של תוספות שיער. חלקן השתמשו בתוספות בעבר ככלי לשיפור נפח השיער או לשינוי המראה שלהן. אני סלדתי מהרעיון הזה תמיד וגם הפעם הוא נשמע לי מופרך.

תוספות שיער? שאני אשתמש בזה? היום אני לא מבינה למה התביישתי כל כך בצירוף המילים הזה. מזל ששפכתי את הלב אצל כל חברה וחברה והן דאגו להעביר לי את הטלפון של המרכז לפתרונות שיער.

תוספות בקליפסים – קל לחיבור ולהסרה

הגעתי סקפטית ושלילית למפגש עם אלי כהן. הדבר הראשון שהוא אמר לי כשהבין את הלך הרוח שלי זה "שליליות רעה לשיער". אבל הדבר הכי חשוב הוא שאלי הבין מה מפריע לי – אני לא רוצה להתעסק עם תחזוקה שוטפת של תוספות שיער. אין לי זמן ורצון לזה.

אלי הציע לי את הפתרון האידיאלי – תוספות שיער בקליפסים. קל לחבר וקל להסיר באופן עצמאי. אין צורך להגיע שוב ושוב לביקורים חוזרים ולתחזוקה. אבל לפני שהוא משכנע אותי, הייתי צריכה לראות שתוספות השיער אכן הולמות אותי. אני לא מוכנה להיראות מגוחכת.

מאגר עצום של תוספות שיער טבעי

זה היופי במרכז לפתרונות שיער, מלאי השיער הטבעי שקיים שם הוא אדיר. אלי כהן התאים לי תוספות שיער טבעיות שנראות בדיוק בצבע ובמרקם של השיער שלי. לרגע חשבתי שהוא גנב ממני את השיער שלי. אפילו האשמתי אותו בצחוק שבגלל השיער הזה שהוא לקח לי, אני סובלת מדלילות.

תוספות השיער הנהדרות, העלימו לי לגמרי את הדלילות, החזירו לי את הביטחון העצמי ושדרגו לי את המראה פי 100. אחרי שנה כל כך קשה, אני מודה לאלוהים על מה שנתן לי ומודה לו על אלי כהן, אמן תוספות השיער שגרם לי להרגיש שוב בנוח עם עצמי. ותודה לקליפסים.