Hair Extension.

Extensions

תוספות שיער הארכה

תוספות שיער הן פתרון מושלם עבורך, המאפשר ליהנות משיער מלא נפח, ברק ורעננות לצד אפשרות להאריך את השיער באופן הומוגני ואחיד בכל הראש. אלי כהן – מומחה לתוספות שיער ישמח לייעץ לך באופן אישי על השיטות השונות להארכת שיער בשימוש תוספות שיער טבעי, הצמותאם באופן מושלם לשיערך – כך שאף אחד לא ירגיש שאת משתמשת בתוספות שיער. 
התהליך כולל ייעוץ אישי, בחירת השיטה המתאימה ולאחר מכן הכנת התוספות וחיבורן לשיער בצורה מהירה ונוחה. אלי כהן מתמחה בכל השיטת של תוספות שיער ומחזיק בניסיון של שלושים שנה בתחום לצד עבודה עם אלפי נשים שבחרו במקצועיות והמומחיות של אלי לשיערן.

למי מתאימה הארכת שיער?
  • נשים בעלות שיער דליל המתקשות להאריכו.
  • נשים עם דלילות בשיער המעוניינות להוסיף נפח.
  • נשים המגדלות את השיער ומעוניינות במראה ארוך גם בתהליך.
  • נשים המעוניינות לעבור מייקאובר תוך שעה בלבד.
מייקאובר תוך שעה בלבד
במרכז לפתרונות שיער, שייסד אלי במרכז דימול ברמת גן, תוכלי להתחדש עם תוספות שיער בכל צבע, גוון, עובי או מרקם בהתאם לבחירתך. במרכז מציעים מגוון שיטות לחיבור התוספות הטבעיות, דוגמת תוספת קליפס שניתן לחיבור ולהסרה באופן עצמאי, מיקרוליינס לחיבור מהיר או תוספות שיער טבעי בקשירה – שיטה השומרת על בריאות שיערך ומאפשרת ליהנות מתוספות ללא שימוש בהלחמות, חומרים כימיים או דבקים, שיכולים לפגוע בשיער ולגרום לדלילות בטווח הארוך. 
חיבור תוספות להארכת השיער בקשירה מתבססת על התאמה של התוספות לשיערך הטבעי, הכנת מניפות של עד 100 גרם שיער בשימוש חוט רפואי PU וחיבור המניפה בעשר נקודות אחיזה בלבד באמצעות קשירה בחוט היגייני. בצורה זו ניתן לחבר מספר מניפות בטיפול של כשעה, המשתלבות עם השיער הקצר וממשיכות את מרקמו בכל אורך שתבחרי.

תוספות השיער ילוו אותך לאורך כל היממה כשהן שומרות על המרקם והצורה ללא שינוי, הן חוסכות זמן יקר בסידור השיער ומרגישות חלק אינטגרלי משיערך.

לאחר חודש או חודשיים, בהתאם לקצב גידול של שיערך הטבעי, מומלץ להגיע למרכז לטיפול תחזוקה קצר. מדובר בטיפול של עשרים דקות בלבד, בו מנותקות תוספות המניפה מנקודות האחיזה במהירות, מתבצע טיפול לשיערך הטבעי ולאחר מכן מוחזרות התוספות בקשירה לעשר נקודות אחיזה חדשות, המאפשרות לשיער להתרענן ולהצמיד את החיבור של תוספת שיער אל השורש.
כל התוספות במרכז מגיעות עם אחריות לשנה ואפשרות לייעוץ והתקנה בחמישה חדרים פרטיים המועמדים לשירותך במרכז לפתרונות שיער ברמת גן. 

אם גם את מתמודדת עם שיער דליל או חושקת בשיער ארוך ומתקשה לעבור אורך מסויים, תוספות שיער טבעי הן הפתרון האופטימלי עבורך.

תוספות שיער לשיער דליל וקצר (לא ברום הראש)
בשיטת המניפה שפיתח אלי, המייסד של המרכז לפתרונות שיער במרכז דימול רמת גן, תוכלי ליהנות מתוספות שיער טבעי המותאמות באופן מושלם לשיערך הטבעי, לשמור על בריאות השיער הדליל ולהוסיף גם נפח, למראה שופע ומלא רעננות.
במקרים של תוספות שיער לשיער דליל אנו ממליצים להשתמש בשיטת תוספות שיער טבעי בקשירה, שאינה כוללת הלחמות, דבקים או שימוש בחומרים כימיים ובכך שומרת על בריאות השיער הטבעי, מחזקת ומונעת האצה בדלילות לטווח הארוך. זאת לצד מראה שופע וטבעי, המלווה אותך 24 שעות ביממה, כולל בביקורים בחוף הים או בבריכה, במהלך פעילות ספורטיבית מאומצת ובכל מזג אוויר.

השחקנית המפורסמת גילת אנקורי מספרת וממליצה על אמן תוספות השיער, אלי כהן. גילת מספרת על נשים חולות סרטן וחולות אלופציה בהן מטפל אלי במסירות ובמקצועיות רבה. בנוסף למקצועיות של אלי עליה אין עוררין, מדגישה גילת את האנושיות שלו.

אלי כהן מתארח ב"דו"ח היומי", משתף בגישתו הייחודית לנושא תוספות שיער. שיער שופע לא צריך תוספות שיער!

אלי כהן, שנודע גם בכינוי "אדריכל הפאות", הגיע לאולפן "הדוח היומי" ושיתף את הצופים בגישתו הייחודית לגבי תוספות השיער. אלי, שהוא גם מוכנה אדריכל תוספות השיער, מתנגד לשימוש בתוספות שיער לנשים שנהנות משיער שופע, משום שהוא טוען כי תוספות שיער מלאכותיות עשויות לפגוע בשיער הטבעי ולגרום לבסוף לנשירה.

אלי כהן מתארח בתוכנית הדו"ח היומי, ומציג את טרנד תוספות השיער: כל מה שרציתם לדעת

כאשר אלי כהן, האמן המוביל בתוספות השיער, התארח בתוכנית "הדוח היומי" בערוץ 13, היה זה בלתי נמנע לדבר על ההופעה הבלתי נשכחת של סתיו, בתוכנית "האח הגדול". לסתיו תוספות ארוכות ומרשימות, שנראות כאילו הן חלק בלתי נפרד מהגוף שלה – ממש איבר נוסף. בתוכנית אלי כהן, מביא זאת לדיון ומסביר, שאם היה אחראי לעיצוב התוספות אצלה, היה מתחשב במשקלן הרב שיוצר קושי בהתנהלות היומיומית.

בנוסף לכך העלה אלי, אדריכל הפאות, נקודה מעניינת: פאות לנשים הסובלות מסרטן או אלופציה – מצילות חיים! הפאה היא לא רק עניין של מראה. עבור האישה המתמודדת עם המחלה, הפאה היא הבטחון, הזהות וחלק מנשמת האישה. השיער הוא סמל ליופי ולנשיות. הפחד מהתקרחות או מאובדנו, הוא פחד שווה ערך לפחד ממוות. אלי כהן מביא את הפתרון: פאות השומרות על מראה שיער טבעי.

ולנשים עם שיער דליל? גם כאן אלי כהן מציע מגוון שיטות לפתרון הבעיה. החל מתוספת שיער קטנה המתחברת באמצעות קליפס, תוספות בקשירה או בעזרת רצועות (שיטת המניפה) המשמרת את המראה הטבעי ומעניקה את הנפח הנדרש, באופן המתאים באופן מושלם לכל אישה.

סימונה מת"א, לקוחה של אלי, מדגימה את סוד תוספות שיער טבעי בתכנית לחיות טוב

תוספות שיער מומלצות לנשים

תוספות שיער הן דרך נהדרת לשדרג את המראה, להוסיף נפח, להאריך את השיער ולהתגבר על דלילות שיער. אך מהן תוספות השיער המומלצות לנשים מבין מגוון…
אלופציה

טיפול באלופציה אראטה

התחלת לסבול מהתקרחות באזורים מסוימים בגוף? יתכן שמדובר במחלה שנקראת אלופציה אראטה. אבל מה גורם לכך? מה הסיכונים? וכיצד ניתן להתמודד עם אלופציה? אלופציה אראטה,…