תוספות שיער קבועות

תוספות שיער קבועות - פתרון מושלם לעיבוי שיער דליל

נשים רבות סובלות מנשירת שיער, משיער דליל ומבעיות שונות בשיערן, ישנן גם נשים אשר אינן מרוצות מהשיער שלהן ומחפשות דרכים כיצד להאריך או לעבות את השיער בדרך מהירה ויעילה. האופן היעיל ביותר כיום להארכת שיער מתבצע באמצעות תוספות שיער קבועות, ניתן להאריך את השיער בקלות ובמהירות תוך כדי הענקת מראה טבעי לחלוטין, התוספות משתלבות באופן מושלם בשיער ויוצרות מראה של שיער בריא, שופע ונעים מאד למגע.
 
התוספות מעניקות לשיער נפח, אורך ומבניות, לא רק נשים עם בעיות שיער פונות היום לטכנולוגיה זאת אלא גם נשים בתחומים שונים: שחקניות קולנוע, זמרות, מגישות בטלוויזיה, נשות עסקים ועוד. כל אישה אשר המראה החיצוני חשוב לה ובפרט השיער, יכולה לשדרג את המראה של השיער במהירות ובפשטות.
איזה שיטות קיימות לחיבור של תוספות שיער?

קיימות שיטות רבות על מנת לחבר תוספות שיער. במספר שיטות אפשר להפוך את תוספות השיער לקבועות, ניתן לחברן לשיער ללא כל צורך להסירן מדי יום.

תוספות עושים במרכז מקצועי

על מנת שהשיער אכן ייראה טבעי יש לפנות למרכז שמתמחה בתוספות שיער, לא כל ספר `רגיל` יכול לתת פתרונות נכונים, לכל שיער יש את צורת הארכת השיער הרצויה לו, ולכן יש לבחור את התוספת לפי צבע העור של הלקוחה, מבנה השיער שלה, וכמובן להחליט על האורך הרצוי והנפח המבוקש. קשירת השיער היא פופולארית מאד ונעשית באמצעות שיער אירופאי טבעי, כך שלא ניתן להבחין כלל שמדובר בתוספת שיער.

הדבקה 

שיטות חיבור נוספת של תוספות הן ההדבקה, ההלחמה והחרוזים. חסרונם העיקרי שהן פוגעות בשיער יותר משיטות הקשירה, מאד קשה להסיר את התוספת במידה ויש צורך כזה.

כל הפתרונות במקום אחד 

המרכז לפתרונות שיער, Hair Center, הינו מהמובילים בארץ בנושא תוספות שיער, המרכז קיים כבר למעלה משלושים שנה ומשרת במסירות אלפי לקוחות מרוצות. במרכז קיימים מספר מתחמים אשר נותנים פתרונות שונים ומגוונים, כולל יעוץ ואבחון אישי ללקוחה. כל אישה מקבלת יחס אישי בחדר פרטי יעוץ מקיף ומקצועי אשר מותאם לה באופן ספציפי. במרכז קיימים גם מתחם תיקון פאות, מתחם תוספות ומתחם עיצוב שיער.
 

אם ברצונך לשמוע עוד על תוספות שיער קבועות או לקבוע שיחת ייעוץ הנך מוזמנת להתקשר אלינו לטלפון:
03-7513138 או ליצור איתנו קשר כאן.