תוספות שיער טבעי

Natural Hair.

Extensions

תוספות שיער

יותר ויותר נשים מערביות, המתמודדות עם דלילות בשיער, נשירה או קושי להאריך את השיער, מתלהבות לגלות את יתרונות תוספות שיער לנשים, המאפשרות להוסיף נפח עם תוספות שיער טבעי, שמותאם באופן מושלם לצבע, למרקם ולגוון של השיער הטבעי.

בצורה זו ניתן גם להאריך את השיער בפגישה אחת ולשמור על השיער הטבעי בריא ורענן, ללא שימוש בהלחמות, דבקים או כימיקליים, שעלולים להאיץ את הנשירה בטווח הארוך ולגרום ליובש, קצוות מפוצלים ואף לנשירה בטווח הקצר הפתרון הטבעי: תוספות שיער בקשירה.
אלי כהן, מייסד המרכז לפתרונות שיער הוא מומחה לתוספות שיער ומציע לך ליהנות מתוספות שיער טבעי בקשירה, המאפשרות ליהנות מכל יתרונות תוספות השיער לצד שמירה על שיערך הטבעי. התוספות מותאמות בצורה מושלמת לשיער הטבעי של הלקוחה ועוברות טיפול מניפה לפני שזירתן בשיער בשיטה חדשנית, המאפשרת ליצור מניפות של שמונים גרם שיער טבעי בשימוש חוט רפואי היגייני PU, שלאחר מכן מחובר בעשר נקודות אחיזה אסטרטגיות לשיער הטבעי של הלקוחה.
בצורה זו מקוצר משך הטיפול משעות ארוכות לשעה אחת בלבד ובכל חודש-חודשיים, לאחר שהשיער גדל והקיבוע התרחק מהשורש, אתן מוזמנות לקפוץ למרכז לטיפול תחזוקה האורך עשרים דקות בלבד, ובומוסרות תוספות שיער, השיער הטבעי עובר טיפול חיזוק והתוספות מקובעות בנקודות אחיזה חדשות – כדי לאוורר את השיער בנקודות החיבור ולשמור על חוזקו ובריאותו בכל חלקי הראש.
מדוע השיער שלי דליל?
זה המקום להזכיר כי תוספות שיער טבעי בקשירה הן הפתרון היחיד ששומר על בריאות שיערך: על ראשנו נמצאות כ-100,000 שערות הגדלות בקצב של כ-1.25 ס"מ בחודש. כל שערה מחזיקה בין שנתיים לשש שנים ולאחר מכן נושרת באופן טבעי, כך שאישה ממוצעת חווה נשירה טבעית של בין 100-50 שערות בכל יום.
 
עם זאת, בתקופות מסויימות בחיים נשים חוות נשירה מוגברת, כמו לאחר הריון ולידה הגורמים לשינויים הורמונליים, בעקבות נטייה גנטית, דיאטות, סטרס, כתופעת לוואי של נטילת תרופות וכמובן בעקבות טיפולי שיער מרובים, דוגמת צביעה, הלחמות והחלקות, הגורמים לדילול השיער בטווח הארוך.
 
בנוסף לכך, נשים רבות חוות דלילות שיער בגילאים מבוגרים יותר. מדובר בתופעה טבעית שניתן להתמודד עמה באמצעות תוספות שיער טבעי בקשירה או מיקרו-ליינס, השומרים על בריאות השיער הדליל ומאפשרות להאריך ולהוסיף נפח בהתאם לבחירת הלקוחה בכל חלקי הראש.
 
גם במקרים של קרחות, המופיעות בעקבות התמודדות עם אלופציה אראטה, טריכוטילומניה, גזזת או טיפולי סרטן, ניתן לעשות שימוש נהדר בתוספות שיער לנשים, כדי לכסות את הקרחות ולשמור על מראה אחיד והומוגני לשיער.
טופרס | אלי כהן אמן הפאות - פתרונות לדלילות שיער
תוספת גדושה של פרטיות
אלי כהן, המלווה מאות נשים המתמודדות עם שיער דליל וקרחות, מכיר היטב את הפגיעה האישית בעקבות אובדן השיער. לשם כך מציע אלי במרכז חמישה חדרי טיפול מבודדים, המאפשרים לעבור את התהליך במלוא הפרטיות לצד שירות מכל הלב.
 
בנוסף לכך, מחכה לך במרכז חדר פרטי להתייעצות, המאפשר לבחור את הפתרון המתאים ביותר תוך הנאה מפרטיות מלאה כבר בתחילת התהליך. תהליך הייעוץ כולל בדיקה ייסודית של איכות השיער ומצבו, בחינת הקרקפת, התאמת שיטת החיבור המתאימה ביותר ולקיחת דוגמית משיערך כדי להתאים את תוספת השיער באופן מושלם.
 
לאחר התקנת התוספות תיהני במרכז מכל שירותי המרכז הנדרשים, על מנת לעצב את המראה, לדייק את התספורת וליהנות מיד האומן של אלי, המלווה אותך אישית לכל אורך התהליך. 
 
תוספת שיער מניפה
אם את מעוניינת בתוספת שיער בצבע אחר, על מנת לגוון או להוסיף צבעים לא שגרתיים, גם כאן נשמח להציע לך תוספת שיער בקשירה, המאפשרת לגוון ללא חמצון ופגיעה בשיער הטבעי, לצד אפשרות להארכה של השיער והנאה מתוספות שיער מלאות נפח וברק.
רוצה להוסיף נפח לשיער דליל? צפי בסרטון וגלי כמה פשוט, מהיר וטבעי התהליך: