דלילות שיער לנשים

Front Head.

Hair Loss

תוספת חלק קדמי

נשים רבות מתמודדות עם דלילות או נשירה מוגברת בחלק הקדמי בראש. תופעה זו פוגעת בבטחון העצמי ומשנה את מראה ההופעה החיצונית. לשם כך מציע אלי כהן – המרכז לפתרונות שיער ברמת גן פתרונות מגוונים, המאפשרים להוסיף נפח וליהנות ממראה טבעי והומוגני, שיאפשר לך לחזור לשגרה במראה מטופח לצד שמירה על בריאות שיערך הטבעי.
 
דלילות בחלק הקדמי של הראש נפוצה מאוד בקרב נשים בגיל בוגר, נגרמת לא פעם כחלק מתופעות לוואי של טיפולים או נטילת תרופות קבועה ומושפעת רבות גם מנטייה גנטית.
פתרון מקצועי של דלילות שיער בחלק הקדמי של הראש יעניק לך מראה חדש, בריא ושופע, שישתלב באופן הומוגני ואחיד עם המרקם של השיער הטבעי ובכך יאפשר הנאה ממראה חדש בכל יום, מבלי שאף אחד ירגיש בהבדל בין שיערך הטבעי לתוספות.
תוספת שיער מיקרוליינס
אחד הפתרונות המומלצים לדלילות שיער ברום או בחזית הראש הוא תוספת שיער טבעי בשיטת מיקרוליינס, המתאימות גם לנשים להן שיער לבן בחזית ונדרשות לבקר תכופות במספרה על מנת לצבוע שוב ושוב את שורשי השיער.
 
תוספת שיער מיקרו-ליינס מותאמת באופן מושלם לשיערך הטבעי מבחינת צבע, גוון ומרקם, התוספת נשזרת על רשת דקיקה ובלתי נראית, אותה מחברים בחוטים אל שיערה הטבעי של הלקוחה ופעם החודש – חודש וחצי יש להגיע למרכז להסיר את התוספת ולחברה מחדש בצמוד לקרקפת, טיפול שאורך כשעה בלבד.
תוספת השיער עשויה משיער טבעי ומשתלבת באופן מושלם עם השיער, כך שלא ניתן להבחין בין התוספת לבין שיערך הטבעי. 
*כל זאת באחריות לשנה ועם אפשרות לתיקוני בזק במקום בבית המלאכה שמופעל במרכז לפתרונות שיער ברמת גן.