תפירת תוספות שיער

תפירת תוספות שיער

הדרך הנכונה

כל הנשים מבינות שלשיער יש השפעה עצומה על ההרגשה האישית, לא לחינם קיים באנגלית הביטוי:"Bad hair day", שמבטא יום בו שום דבר לא הולך לך וכל דבר שאתה מנסה לעשות מתפקשש. כאשר השיער לא מסודר כמו שצריך או כאשר השיער הופך להיות דליל מסיבה כזאת או אחרת, זה משפיע באופן ישיר על הביטחון העצמי, יוצר מצב רוח שלילי ותחושת איכות החיים עלולה לרדת פלאים. תוספות השיער יכולות בהחלט להפוך לפתרון קל, מידי, פשוט ונוח עבור הנשים. בשנים האחרונות הן הפכו למוצר פופולארי מאד וקונבנציונלי בקרב כל מי שחפצה לעבות, להאריך או להוסיף גוונים שונים בשערותיה.

תוספות השיער שניתן למצוא במרכז הן איכותיות מאד ועשויות מ100% שיער טבעי, ניתן למצוא תוספות בכל צבע אפשרי, בכל עובי וסוג. השיער הטבעי שמקורו באירופה נחשב לאיכותי וליקר ביותר השימוש בתוספות אלו מבטיח שהתספורת תחזיק מעמד זמן רב יותר ותשמור על צורתה לאורך זמן.

מכיוון שלכל אישה יש מבנה פנים אחר, סוג שיער מובחן וצבע שיער שונה, Hair Center מומחה בהתאמת הטכניקה הנכונה והמתאימה ביותר ללקוחה.

מהן השיטות השונות לחיבור תוספות שיער לשיער הטבעי?
  • ישנן מספר טכניקות המתאימות לחיבור בין התוספות שיער לשיער הטבעי, חלקן טובות מאד וחלק מהן היו נפוצות בעבר ומשתמשים בהן פחות ופחות. כל העת תחום זה מתפתח ונוספות שיטות חדשות אשר מספקות חיבורים חזקים וטובים אשר שומרים על השיער המקורי.
  • קשירת תוספות (בה אנו משתמשים במרכז) היא השיטה המומלצת ביותר שמאפשרת לשיער לצמוח בריא.
  • הלחמת תוספות שיער: פחות פופולארית כיום , השיטה מתבססת על שימוש במכשיר הלחמה, מכשיר זה ממוסס את החומרים שבקצוות התוספות ומחבר בינן לבין השיער המקורי.
  • חיבור תוספות שיער באמצעות חרוזים – שיטה הדומה לשיטת ההלחמה אך במקום תהליך הלחמה משתמשים בחרוזים זעירים, אותם מהדקים באמצעות פלייר, חרוזים אלה כמעט ואינם נראים או מורגשים.
  • הדבקה של תוספות שיער – שיטה פחות מומלצת הדבק יוצר חיבור חזק מאד בין התוספות לשיער הטבעי, אך בשנים האחרונות חלה ירידה בשיטה זאת מכיוון שנשים רבות רגישות לדבקים ולכימיקלים הנמצאים בה, כמו כן השיטה פוגעת בשיער הטבעי.
מתלבטת מהי השיטה הנכונה לתוספות שיער?

את מוזמנת לבוא אלינו-Hair Center, המרכז לפתרונות שיער הינו מהמובילים בארץ בפתרונות לתוספות שיער לנשים, ואף פיתח טכניקות חדשות וייחודיות. המרכז קיים כבר למעלה משלושים שנה ומשרת במסירות אלפי לקוחות מרוצות.

אם ברצונך לשמוע עוד על תוספות שיער ולקבוע שיחת ייעוץ הנך מוזמנת להתקשר אלינו לטלפון: 03-7513138 או ליצור איתנו קשר כאן.