פאות רפואיות טבעיות

איפה מומלץ לבצע תוספות שיער טבעי

מדוע תוספות שיער כדאי לעשות רק אצל "אמן תוספות השיער", אלי כהן? ובכן, המרכז לפתרונות שיער מציע מאגר עצום ואיכותי של שיער טבעי. השיער שנגזר מהראש של נשים, מכיל את סוגי השערות, כל סוגי הגוונים וכל סוגי המרקמים שרק אפשר לדמיין. שיער חלק, תלתלים, שיער גלי, בלונד, שחור, ג'ינג'י, שטני – אפשר למצוא הכל.

המגוון המדהים של שיער טבעי מאפשר לאלי כהן ולמרכז לפתרונות שיער להתאים עבורך את התוספת הטבעית כך שתהיה זהה ב-99.9% לשיער הקיים. איש לא יכול להבחין בהבדל והתוספת משתלבת באופן הרמוני ומושלם עם השיער הקיים והטבעי שלך.

שתי השיטות המומלצות ביותר לתוספות שיער

תוספות שיער ניתן לחבר בכמה שיטות. אלי כהן אחראי בעצמו לכמה פיתוחים בלעדיים בתחום אשר הביאו בשורה לתחום התוספות הטבעיות בפרט ולעולם עיצוב השיער בכלל.

שיטת "המניפה" – שיטה אשר חוסכת זמן יקר בהתקנה של תוספות השיער. "המניפה" מבוססת על שיטת קליעת הצמה האפריקאית (weaving) ובה 50 גרם תוספות שיער טבעי שמחוברות לראש ב-8 נקודות אחיזה בלבד (במקום 100 נקודות בשיטות המיושנות). החיבור נעשה בעזרת חוט PU איכותי המשמש גם לניתוחים רפואיים.

הטיפול נמשך 40 דקות בלבד, עם חיבור של שיער טבעי ובלתי מעובד. יש צורך לחדש ולהחליף את נקודות האחיזה אחת לחודשיים על מנת לאפשר לשיער הטבעי להתרענן.

שיטת מיקרוליינס –  שיטה מצוינת למי שסובלת משיער דליל בחלק הקדמי או ברום הראש. תוספות של שיער טבעי יוצרות נפח ומראה שיער שופע בחזית הראש.

שיטה מהפכנית זו יוצרת תבנית של האזור הדליל באמצעות פלסטיק גמיש שמסייע להכין רשת עליה שוזרים שיער טבעי בטקסטורה של שיער הראש. את הרשת  ניתן לחבר בקשירה או בקליפסים לשיער הדליל. השיער הקיים יוצא דרך חורי הרשת ומשתלב בצורה מושלמת עם התוספת. אורך הטיפול הוא שעה בלבד, ונדרשת תחזוקה לאחר חודש עד חודש וחצי.

המרכז לפתרונות שיער – הבית של תוספות השיער

תוספות השיער הטבעיות של המרכז לפתרונות שיער מאפשרות להגיע לפגישה בחדר VIP דיסקרטי. אף אחד לא צריך לדעת או לראות אותך מלבד אלי כהן, ועוד באותו יום, אחרי טיפול קצר, את יוצאת עם מראה חדש ומוקפד.

תוספות השיער האיכותיות ביותר מספקות פתרון לכל סוגי השיער ולכל הבעיות. מילוי שיער דליל, מילוי שבילי שיער דלילים, יצירת נפח ומראה שופע, הארכת שיער – כל הפתרונות במקום אחד, במרכז לפתרונות שיער.