דלילות שיער לנשים

דלילות שיער לנשים – מה הסיבות שגורמות לכך?

דלילות שיער – זה קורה גם לנשים. נשירה והתקרחות של השיער אמנם נפוצה ומוכרת יותר כתופעה גברית, אך היא קיימת גם במין הנשי. למעשה, הידלדלות שיער מתרחשת אצל כ-30% מהנשים הבוגרות. ישנם טיפים שעשויים לסייע לך להוריד את סיכוייך להיכנס לסטטיסטיקה הזו, אבל גם אם את סובלת מדלילות אין שום סיבה לסגור את עצמך בבית: ישנם פתרונות טבעיים ומצוינים לבעיה.

חלק מהמחזור הטבעי של צמיחת השיער מוביל לנשירה של 100 שעות ביום אצל אישה ממוצעת. בתהליך זה מפנות שערות קיימות את המקום לשערות חדשות שצומחות. כאשר מתרחשת נשירה מוגברת היא עלולה להפוך את השיער לדליל ולהוביל להתקרחות.

מהן הסיבות שעלולות לגרום לדלילות שיער?

  1. תזונה לא נכונה. זקיקי השיער בקרקפת ניזונים מתזונת הגוף. תזונה שכוללת מינרלים, ויטמינים ועשירה בסיבים תזונתיים מחזקת את השיער. לעומת זאת, תזונה לקויה עלולה לגרום לנזק ארוך טווח לשיער.
  2. גנטיקה. אין מה לעשות, דלילות שיער היא גם תוצאה של תורשה. אם במשפחה שלכם ההורים ו/או הסבים והסבתות התקרחו או סבלו מנשירה, הסיכויים שזה יקרה גם לכם גבוהים יותר.
  3. שינויים הורמונליים לאחר הריון ולידה. שינויים אלה מובילים לעתים לשיער דליל לפרק זמן מסוים.
  4. מחלה. חולי סרטן אשר עוברים טיפולים כימותרפיים סובלים כידוע מהתקרחות. ישנן גם מחלות אשר פוגעות ישירות בשיער, למשל אלופציה אראטה אשר גורמת לנשירת שיער באזורים מסוימים.
  5. סטרס. אומרים ששיער משפיע על הביטחון העצמי. זה עובד גם לכיוון ההפוך: לחץ נפשי הינו סיבה מוכחת לאובדן שיער.
  6. תרופות. תרופות מסוימות מכילות כימיקליים אשר משפיעים לרעה על זקיקי השיער. נטילה של תרופות באופן קבוע פוגעת בחוזק השיער.
  7. טיפולי שיער כימיים. ישנם אנשים שמוכרים אותם כ"טיפולי שיער". אל תקנו את זה! הלחמות קרות או חמות, דבקים וחומרים כימיים פוגעים בשיער לטווח ארוך הרבה יותר מאשר מועילים.

הפתרונות לשיער דליל

אמן תוספות השיער, אלי כהן, התמחה בלונדון בתחום הפאנות והפך לבעל מקצוע אשר כל אישה בישראל חייבת להכיר. המרכז לפתרונות שיער הוא המקום בו איכות ומקצועיות נפגשים ומספקים מענה אישי לכל אישה.

אלי כהן הוא בעל ניסיון רב בסיוע לנשים חולות או מחלימות מסרטן. בעבר הקים בהתנדבות את המספרה האונקולוגית באיכילוב ובין היתר סייע לנפגעות גזזת, אלופציה אראטה ונשים אחרות הסובלות מבעיות דלילות.

כהן מציע מגוון של טכניקות שפיתח בעצמו לתוספות שיער טבעיות ופאות משיער טבעי, אשר יוצרות מראה טבעי, מלא ובריא. פתרונות אלה לא פוגעים בשיער הקיים או בעור הקרקפת ומותאמים בייעוץ חינם לצורך של האישה. כל לקוחה זוכה ליחס אישי וחם בחדר VIP מפנק ורבות מהן נשארות בקשר עם כהן לאחר מכן, לא רק עבור תחזוקה וייעוץ אלא בשל חברות אמיתית שנרקמת עמו.