דלילות שיער לנשים

Hair Thinning.

Baldness

שיער דליל והתקרחות

נשים רבות מתמודדות עם שיער דליל ומגלות כי בעבור השנים התופעה מתגברת ופוגעת במראה הכולל של החזית. אלי כהן, מומחה לתוספות שיער ופאנות, חוקר מזה שלושה עשורים את התחום וייסד את המרכז לפתרונות שיער ברמת גן, המציע מגוון פתרונות להתמודדות עם דלילות שיער בכל הראש או דלילות באזור מסויים – עד כדי קרחות ונשירה מוגברת.

אם גם את מתמודדת עם שיער דליל חשוב שתדעי, כי את לא לבד!

דלילות השיער הינה תופעה שכיחה אצל נשים ונגרמת לא פעם בעקבות שינויים הורמונליים לאחר הריון ולידה, נטייה גנטית, דיאטות או ירידה דרסטית במשקל.

טופרס | אלי כהן אמן הפאות - פתרונות לדלילות שיער
שיער דליל הוא לא גזרת גורל

הפתרונות במרכז מותאמים במיוחד לשיער דליל, מתבססים על שימוש בחומרים בריאים לשיער ולקרקפת ושיער טבעי 100 אחוז המיובא ישירות למרכז ומגיע עם אחריות לשנה, לצד אפשרות לתיקוני אקספרס בבית המלאכה שפועל במרכז מדי יום.

מילוי שיער דליל הוא אחד האתגרים הגדולים של הרפואה המודרנית, אך לצד התכשירים השונים אין ספק כי פתרונות חיצונים של תוספות שיער ופאנות, מאפשרים לכל אישה ובכל גיל ליהנות ממראה שיער שופע, מלא נפח וברק. בנוסף נשירת שיער מופיעה גםכתופעת לוואי לנטילת תרופות, סטרס או טיפולי שיער כימיים, העושים שימוש בהלחמות קרות או חמות, דבקים וחומרים כימיים, כמו בהחלקת קרטין – הגורמת לא פעם לנשירה מוגברת. 

במלוא הרגישות והפרטיות
במרכז לפתרונות שיער מלווים מאות נשים המתמודדות עם שיער דליל ומודעים לרגישות בנושא והצורך ליהנות משירות מכל הלב לצד פרטיות מושלמת. זו הסיבה שעיצבנו, מיוחד עבורך, חדר פרטי VIP בו נוכל לבצע את הבדיקה הראשונית של שיערך ולייעץ אודות הפתרון המתאים לך ביותר לצד חמישה חדרי טיפול פרטיים, בהם ניתן לעבור את הטיפולים במלוא הפרטיות והאינטימיות.
 
לשירותך עומד במרכז צוות נרחב המתמחה בעבודה עם נשים המתמודדות עם דלילות שיער כתוצאה מנטייה גנטית, תסמונות, מחלות או טיפולים שונים (כמו טיפולי הסרטן), שישמח להקשיב וללוות אותך עם כל הלב. הסיפוק הגדול ביותר שלנו הוא לראות אותך יוצאת מהמרכז עם חיוך גדול וחוזרת לפעילות שגרתית עם מראה מלא נפח וברק, שילווה אותך 365 ימים בשנה.
 
את מוזמנת ליצור קשר עם המרכז ולקבוע פגישת ייעוץ חינם עם אלי, גם בחדר פרטי, שישמח לשתף אותך בחידושים והפתרונות המגוונים במרכז, שמותאמים במיוחד עבורך.  
סרטון שלא כדאי לפספס! אלי כהן אצל אודטה מסביר על פתרונות לשיער דליל: