אלופציה כתוצאה מלחץ נפשי בתקופת הקורונה

נגיף הקורונה שחדר לחיינו בישראל בחודש מארס 2020 מהווה סכנת חיים עבור אנשים בקבוצות הסיכון ולסובלים ממחלות רקע. אולם מחקרים רפואיים וגם שיעורי ההתאבדות שנמצאים בעלייה מתמדת בחודשים האחרונים מלמדים כי הסכנה של הקורונה חורגת הרבה מעבר להידבקות בנגיף עצמו.עוד   תקופת הקורונה, הראו מחקרים כי תנודתיות בהכנסה גורמת לעלייה במחלות לב וכלי דם. הדבר קשור כמובן לעניינים של גוף ונפש – חרדה, דיכאון וסטרס מושפעים ישירות מאי יציבות תעסוקתית וירידה בהכנסה. לחץ נפשי הוא אחד הגורמים גם ליצירתה של מחלה הנקראת אלופציה (אלופסיה) אראטה. זוהי מחלה אוטואימונית, כלומר מחלה שבה המערכת החיסונית תוקפת  את הגוף. באלופציה ההתקפה נעשית על זקיק השערה ועקב כך נגרמת  נשירה – זה יכול להיות באופן מצומצם בקרקפת או במקום ספציפי אחר, או באזורים רבים בגוף במקרה של אלופציה חמורה.

אמן תוספות השיער שמסייע לנשים עם אלופציה

נשים עם אלופציה אראטה אינן חייבות לסבול משיער דליל. אין סיבה להתבייש לקבל עזרה, מה גם שכיום האפשרויות לתוספות שיער טבעיות הן פשוטות ויעילות. מי שמוביל את התחום עם פיתוחים בלעדיים הוא אמן תוספות השיער אלי כהן, אשר מטפל במרכז לפתרונות שיער בנשים עם אלופציה כבר מעל 30 שנה. אלי כהן אף משתף פעולה עם עמותת "בראש מורם" הפועלת למען ילדים ומבוגרים הסובלים מאלופציה אראטה. אלי כהן משתמש בשיער טבעי בלבד המותאם באופן אישי לשיער המקורי של הלקוחה. תוספות השיער משתלבות באופן אותנטי ובאחידות מושלמת עם השיער הקיים.

ה- אפשרות המעניקה מענה לאלופציה: פאת ואקום לייס משיער טבעי.

מאפשרת שגרה מלאה, הרגשה קלילה ונוחה. פאה משיער טבעי שנעזרת ברשת דקיקה ומתנדפת, אשר מעניקה צמידות ויציבות לאורך כל היום. מבוססת על תבנית אותה מכין אלי במיוחד לפי מידה ומבנה הראש

להרגיש VIP ולשמור על הפרטיות

קביעת תור לייעוץ בחינם אצל אלי כהן במרכז לפתרונות שיער זו תחילת הדרך לשיער מלא ומרהיב. הייעוץ נעשה באחד מחמשת חדרי VIP פרטיים, כך שהפרטיות מובטחת לאורך כל התהליך. אלפי לקוחות מרוצות יעידו שגם אחרי הטיפול הראשוני, אלי כהן נשאר שם בשבילן. התחזוקה של השיער נעשית בחינם ואמן תוספות השיער עומד לרשותן בכל שאלה או בעיה.