דלילות שיער

פאת ביוטי – הפתרון לדלילות שיער אצל צעירות

נשים צעירות אשר סובלות מדלילות שיער חוות לעתים קרובות לחץ נפשי גדול. אך חשוב לדעת כי אין לכן במה להתבייש – ממש לא מדובר בתופעה נדירה. ובכל מקרה, שיער דליל אינה גזירת גורל. יש דרכים להתמודד ולפתור זאת. עונת החורף שהחלה ושנת 2021 אשר בפתח אף מביאות עמן פיתוח נוסף בתחום, אשר מספק לצעירות הסובלות מדלילות את הפתרון האידיאלי עבורן. קוראים לזה פאת ביוטי.

מה גורם לשיער דליל בגיל צעיר?

בגיל מבוגר דלילות שיער היא תופעה נפוצה אצל נשים, אבל גם אם אתן צעירות חשוב לא להילחץ ולהבין כי לא מדובר בתופעה יוצאת דופן. נשים צעירות רבות כבר חוו הידלדלות ונשירה של שיער והגורמים לכך עשויים להיות רבים ומגוונים.

סיבות אפשריות לשיער דליל בגיל צעיר:

  • שינויים הורמונליים לאחר הריון ולידה
  • נטייה גנטית במשפחה
  • דיאטה או ירידה דרסטית במשקל
  • תופעת לוואי לנטילת תרופות
  • סטרס או לחץ נפשי
  • טיפולי שיער כימיים

לגבי שני הסעיפים האחרונים, חשוב לציין כי מדובר בסוג של אפקט "התרנגולת והביצה". דלילות שיער נגרמת לא פעם מסטרס ולחץ נפשי, ונשים עם שיער דליל מדווחות בעצמן על כך שמצב השיער גרם להן ללחץ. לגבי טיפולי שיער כימיים, הרי שמדובר באחת הרעות החולות של תחום תעשיית השיער. דבקים, חומרים כימיים או הלחמות קרות וחמות פוגעים בשיער בצורה חמורה. נשים המנסות לשפר את המראה שלהן באמצעים אלה נופלות קורבן לאנשים אשר חושבים יותר הרווח הכספי מאשר על טובת הלקוחות.

הפתרון: פאה קלילה משיער טבעי

אם נקלעת למצב של שיער דליל בגיל צעיר, קודם כל בדקי שאין מדובר בהתקרחות נקודתית במקומות או באזורים ספציפיים. המצב המתואר לעיל הינו בעיה רפואית הנקראת אלופציה אראטה. גם לכך יש פתרונות בתחום תוספות השיער והפאות. בחורף 2021 הפתרון היפה והנוח ביותר עבור צעירות בעלות שיער דליל הוא פאות ביוטי. מדובר על פאה שבה לא נעשה שום שימוש בדבק או חומרים כימיים הפוגעים בעור הקרקפת. הפאה עשויה משיער טבעי והיא קלילה במיוחד. הבסיס של הפאה היא רשת דקיקה שנצמדת לראש באופן מושלם ועשויה מחומר ייחודי מנדף זיעה. היא מאפשרת להמשיך בפעילויות היומיומיות הרגילות. ניתן לבצע פעילות ספורטיבית, להיכנס עם הפאה לבריכה או לים, להתקלח וגם לישון איתה.

שירות אישי של אמן תוספות השיער

במרכז לפתרונות שיער ברמת גן תוכלו לקבוע פגישה בארבע עיניים בחדר פרטי עם אמן תוספות השיער, אלי כהן, אשר פועל ומפתח את התחום מזה עשרות שנים.במרכז ישנו בית מלאכה ייחודי המאפשר התאמה מקסימלית בעיצוב הפאה לסגנון המבוקש. כהן מבצע מדידות לצורך התקנת פאה אנטומית שתתאים בדיוק למידות הראש של הלקוחה. התאמת השיער מתבצעת באמצעות דוגמית מהשיער הטבעי וכך פאת הביוטי מותאמת בדיוק לגוון, למרקם ולנפח האידיאלי עבור השיער של הלקוחה. הפאות של אלי כהן מספקות מראה כל כך  טבעי ואטרקטיבי שאפילו נשים צעירות ללא בעיות של דלילות שיער נעזרות בו כדי לחדש ולגוון את המראה שלהן. פאת הביוטי תאפשר תחושה אוורירית נעימה 24 שעות ביממה ובעיקר תחזיר את הביטחון העצמי לכן ואת היופי, הנפח והברק לשיער שלכן.