פאה מדולרית לחולת סרטן

פאות בהתאמה אישית

"איך אנשים מסוגלים להסתובב עם פאה? הם לא מתפדחים?" – משפטים כאלה היו רלוונטיים לפני עשר שנים בהקשר של גברים שניסו להסתיר את הקרחת שלהם באמצעות פאה מרושלת שבולטת לעין. ב-2021, עם פאות בהתאמה אישית משיער טבעי, אי אפשר להאמין בכלל שלא מדובר בשיער המקורי ועולם חדש של אפשרויות נפתח פני נשים.

בין אם זה בגלל דלילות שיער, מחלת סרטן, אלופציה אראטה או בכלל אישה חרדית שזקוקה לפאה כשרה. כיום יש פתרון לכל צרה, לכל אישה ולכל סוג שיער.

התאמה של פאה ב-99% לשיער המקורי

המפתח לקדמה בתחום הפאות היה כאשר מספר רב יותר ויותר של נשים וגברים החלו לתרום או למכור את השיער שלהם עבור ייצור פאות. חברות אירופאיות גדולות מספקות כיום למכוני יופי ועיצוב שיער מאגר עצום של שיער טבעי, אשר מאפשר להכין פאות Custom made. מגוון סוגי השיער, המרקמים והגוונים מאפשרים לבצע התאמה של 99% לשיער הטבעי של כל לקוחה.

ההליך גם מאפשר התאמה אידיאלית של הפאה לשיער הקיים (מבלי לפגוע בשורשים) ולצבע העור של האישה.

פאה שתורמת לביטחון העצמי

אבל חשוב מכל, מאגר שיער טבעי עצום כמו שקיים היום מאפשר לנשים לשים את הסטיגמות מאחור. מחשבות כמו "מה יגידו?" או "איך איך אראה?" הן כבר לא רלוונטיות. כל אישה שסובלת מדלילות שיער יודעת שהדבר החשוב ביותר הוא לא לחוש שמרחמים עליה; לחוש בנוח עם עצמה ולשמור על המראה והביטחון העצמי שהיה לה בעבר.

לנשים חולות למשל, האפשרות של פאה בהתאמה אישית מחזק ומרגיע מאוד לפני טיפולים אפשריים. עד שבוע לפני הטיפול הראשון ניתן להגיע להתאמה של פאה כדי להבטיח שהפאה תהיה מוכנה בזמן – משהו שמרגיע מאוד כשנכנסים לטיפולים כימותרפיים ומסייע להליך ההחלמה.

אלי כהן, אמן תוספות השיער והפאות בהתאמה אישית

המקום הטוב ביותר בישראל בהכנת פאה בהתאמה אישית הוא המרכז לפתרונות שיער ברמת גן. תחת ידו של אלי כהן, אמן הפאות ותוספות השיער, מקבלת כל לקוחה יחס של מלכה. היא יכולה להגיע לייעוץ חינם בחדר VIP, הכל בדיסקרטיות וביחס חם ואדיב.

כהן שלמד את תחום הפאנות בלונדון והפך למומחה בעל פיתוחים בלעדיים בתחום הפאות ותוספות השיער, הוא בעל רזומה של עשרות שני בתחום. עם יכולת לבצע התאמה אישית ומושלמת של פאה לכל סוגי השיער, אין פלא שהמרכז לפתרונות שיער נהנה ממוניטין חסר תקדים. אלפי לקוחות מרוצות, כולל סלבריטאיות מוכרות בארץ, יעידו על כך.