פאות רפואיות טבעיות

פאות טבעיות רפואיות

בעת מחלה, שמירה על ביטחון עצמי ותחושה טובה לגבי המראה החיצוני שלנו מסייעת מאוד להגיע למצב של החלמה. השיער, במיוחד אצל נשים, מהווה חלק חשוב בכך. זו הסיבה שנשים רבות נעזרות בפאות טבעיות רפואיות על מנת לשמור על מראה השיער שלהן.

טיפולי כימותרפיה ומחלות אחרות כמו אלופציה אראטה הגורמות לנשירה, קרחות ודלילות שיער, מהווים את אחד החששות המרכזיים אצל נשים. פאה משיער טבעי מאפשרת לנשים לשמור על מראה מטופח מבלי "לחשוף" את המחלה באופן פומבי. כפועל יוצא מכך, הפאה גם מאפשרת להמשיך בשגרת החיים תחת המאבק במחלה.

פאה רפואית באפקט ואקום

רבים מיצרני הפאות מתפארים בכך שהם מציעים פאה רפואית, אבל למעשה משתמשים בחומרים כימיים אשר גורמים נזק גדול לקרקפת. במקרים אחרים, הפאה אמנם עשויה משיער טבעי אך מכבידה על האישה. רק הפיתוח הייחודי של אלי כהן והמרכז לפתרונות שיער מציעים פאה רפואית טבעית, אוורירית, קלילה ונושמת, הנצמדת לראש באפקט ואקום. הפאה מוחזקת על ידי רשת מחומר מתנדף, אשר נשזרת בשיער טבעי.

מאגר שיער טבעי עצום

במרכז לפתרונות שיער מחזיקים את מאגר השיער הטבעי הגדול ביותר בישראל. במאגר ישנו מגוון בלתי נגמר של גוונים, מרקמים, עובי וסגנונות שיער, כך שניתן להתאים לכל אישה את הסגנון המתאים לה.

אם הלקוחה עדיין בעלת שיער טבעי משלה, דגימה קטנטנה משיערה תאפשר להשתמש בשיער הטבעי שלה על מנת ליצור התאמה מושלמת. השיער הטבעי של המרכז לפתרונות שיער הוא איכותי מאוד, אינו מתבלה וניתן להשתמש בו לאורך כל היום בכל פעילות. בין אם מדובר בפעילות ספורטיבית, ימית, ואפילו פעולות יומיומיות כמו מקלחת ושינה אינן דורשות הסרה של הפאה הרפואית הטבעית והנוחה.

עשרות שנות ניסיון בפאות רפואיות

אלי כהן הוא בעל ניסיון ארוך שנים ביצירת פאות רפואיות ואף הקים בהתנדבות את המספרה במחלקה האונקולוגית של בית החולים איכילוב. כהן מקפיד לוודא לפני בחירת הפאה הרפואית את סוג הטיפול אותו מקבלת האישה ולברר אם היא צפויה לסבול מנשירה מוחלטת או חלקית. כך הוא יכול להתאים לה, במקרה הצורך, פאה מודולרית המורכת מכמה חלקים ומותאמת לשלבים שונים במחלה.

דיסקרטיות ותחזוקה

המרכז לפתרונות שיער מציע פגישה חינמית ודיסקרטית עם אלי כהן. במקום מודעים לצורך של נשים לשמור על פרטיות ומעניקים להן שטח סטרילי וחדר VIP, ללא מפגש עם אנשים נוספים.

מאות לקוחות כבר עברו אצל אלי כהן, זכו לשירות נעים ומקצועי, כולל מענה לכל שאלה, תחזוקה או תיקון לו נזקקו בהמשך. נשים רבות העידו כי הפאה הרפואית חיזקה אותן והיוותה חלק חשוב בהחלמתן.

אז בואו לשמור על השיער והבריאות שלכן, אצל האדם שעושה זאת כבר עשרות שנים טוב יותר מכולם.