פאות משיער טבעי

פאות משיער טבעי – לקוחה מרוצה

המתנה הכי טובה שקיבלתי בחיים היתה ההיכרות עם אלי כהן. שמי דניאלה ואני רוצה לספר לכם איך החיים שלי השתנו בזכות אמן תוספות השיער והפאות משיער טבעי שהוא מייצר. בגיל 23 התחלתי לסבול מדלילות מרגיזה בשיער, עניין תורשתי שלצערי לא דילג עליי והותיר אותי מדוכאת ומבוישת.

בשנים הראשונות חשבתי שמדובר בגזירת גורל, ממש השלמתי עם כך שיש לי שיער דליל ברום הראש ומעל העורף ואין מה לעשות עם זה. בהמשך הציעו לי חברות לנסות פאה משיער טבעי שהפכו פופולריות יותר ויותר.

הפאה אמנם הוסיפה לי ביטחון עצמי, אך עם הזמן היא התחילה להיות נטל לא קטן. היא היתה כבדה ולא נוחה, זזה יותר מדי והעמידה אותי בסיטואציות לא נעימות.

פאה קלילה ויחס חם

המזל הוא שבעוונותיי אני אוהבת לצפות בתוכניות בוקר. זה התברר כברכה כאשר בוקר אחד ראיתי את אלי כהן מדבר על פיתוח חדש שלו – פאה משיער טבעי, קלילה ונוחה, אותה ניתן לחבוש 24 שעות ביממה.

אחרי התוכנית מיהרתי לקבוע תור במרכז לפתרונות שיער ברמת גן. התרשמתי מאוד מדמותו של אלי כהן בטלוויזיה, אבל במציאות הופתעתי אפילו עוד יותר לטובה. קיבלתי יחס של מלכת אנגליה, אירוח דיסקרטי בחדר מפואר, עם תה חם ועוגיות. אדם שרואה בך קודם כל כאישה וחברה ורק אחר כך כלקוחה.

 

התאמה מושלמת לשיער המקורי

כהן סיפר לי באופן מפורט על הפטנט שקרוי פאת ואקום לייס ועל תהליך הכנה, ומיד יצאנו לדרך. הוא ערך מדידה כדי להתאים את הפאה למבנה האנטומי של הראש שלי. הוא לקח דוגמית קטנה מהשיער הטבעי שלי והצליח להתאים לי פאה משיער טבעי אשר היה זהה ב-99% לגוון, לנפח ולמרקם של השיער הקיים. לא כולל הדלילות כמובן.

הפאה היתה מוכנה במהרה ולא האמנתי עד כמה היא היתה נוחה וקלה. בקושי הרגשתי שיא שם. יכולתי לעשות איתה פילאטיס, להתאמן בחדר כושר ואפילו להיכנס לים. היא היתה כל כך טבעית וקלילה שהייתי אפילו ישנה איתה. היא פשוט הפכה להיות חלק ממני והשיער הפך להיות השיער שלי. האמת, הוא אפילו מחמיא לי יותר מאשר השיער שהיה לי כנערה. זכיתי למחמאות מכל עבר והאנרגיות הטובות הביאו לשינוי בחיי בכל כך הרבה מובנים. או במילים אחרות: קללת הדלילות התגלתה כברכה.

תחזוקה ומענה מהיר

אני רוצה להודות לאלי כהן ולמרכז לפתרונות שיער על השירות הנפלא שלא נפסק אחרי התקנת הפאה. התחזוקה וכל תיקון או שאלה שהיתה לי תמיד זכו למענה מהיר ואדיב ועל כך אני אסירת תודה. אני ממליצה בחום לכל אישה שלא מרגישה בנוח עם השיער שלה ללכת לפגישה עם אלי כהן, רק דברים טובים יוצאים מהיכרות עם האיש הזה. באחריות אני אומרת.