פאת וואקום

הבשורה החדשה בתחום הפאנות היא פאת וואקום, פרי פיתוח של אמן הפאות ותוספות השיער אלי כהן.

 
פאת הואקום המאפשרת לכל אחת ליהנות מפאה משיער טבעי, המבוססת על שימוש ברשת דקיקה ומנדפת, המונעת הזעה מצד אחד ומאפשרת צמידות ויציבות לאורך כל שעות היממה.
 
פאת הוואקום מעניקה תחושה של ביטחוןן לאישה, הנהניית מפאה שאינה זזה ומרגישה קלילה לצד אפשרות לגרד בעת הצורך.
 
אם פאת הוואקום את יכולה ליהנות מביטחון מלא לאורך לאורך כל שעות היממה, כולל בפעילות ספורטיבית, על חוף הים או הבריכה ואפילו בעת לישון.
  
פתרון מושלם למי שמתמודדת עם נשירה ורוצה ליהנות מפאה צמודה וקלילה, לשמור על מראה טבעי ואותנטי – ללא שימוש בחומרים כימיים ודבקים העלולים לפגוע בעור הקרקפת הרגיש או בשיער שלאורך כל הזמן ממשיך לצמוח. 
במרכז לפתרונות שיער ברמת גן מציע אלי כהן לנשים ליהנות מהתאמה אישית של הפאה לשיער הטבעי לצד עיצוב ביד אמן – כך שתהני ממראה טבעי לכל דבר לצד תחושה אוורירית וקלילה 24/7.
 
  
במרכז מציעים מענה מלא לכל התהליך: מהחל מפגישה בארבעה עיניים בחדר פרטי, המשך במדידות לצורך התקנת פאה אנטומית בהתאם למידות הראש, התאמת שיער בעזרת לקיחת דוגמית משיער הטבעי, להתאמה מושלמת של הגוון, המרקם והנפח ועד להתקנת הפאה בבית המלאכה הייחודי שפועל במרכז ועיצוב הפאה בהתאם לסגנון המבוקש בסלון המרכז. כמובן, כשתבואי לקבל את הפאה אלי יעשה התאמות סופיות במקום.
תודות לפידבק מהלקוחות
"את פאת הוואקום פיתחתי כתוצאה מהתגובות שקיבלתי מהלקוחות שלי", משחזר אלי כהן. "רבות מהן התלוננו כי הפאה מרגישה כבדה וכי לאחר שהות בשמש או במהלך פעילות ספורטיבית, הן סובלות מתופעות של הזעה המשחררתו את הפאה ומכבידות על הראש.
 
כתוצאה מכך יצאתי למסע חיפוש אחר חומרים חדשים והתוודעתי לבדים מונעי הזעה מעולם הספורט, מהם לקחתי את הרשת הדקיקה שמשמשת כבסיס לפאת הוואקום. הרשת הייחודית נצמדת לראש באופן מושלם, אינה דורשת שימוש בדבקים או חומרים כימיים הפוגעים בקרקפת ומעניקה צמידות מלאה לצד תחושת קלילות, ששינתה לנשים רבות את איכות חייהן".
 
 
אצל אלי כהן – המרכז לפתרונות שיער, מתמחים בבנייה ועיצוב הפאה של פאות משיער טבעי בלבד, המתאים לכל סוגי השיער. בנוסף לכך מציעים במכון גם שירותי סלון מלאים, המאפשרים לעצב את הפאה בהתאם לרצון הלקוחה.
 
ליישר, לסלסל בטכנולוגיה חדשנית וכמובן לעצב בהתאם לבחירה אישית. עם אפשרות לעיצוב של פאות קצרות, פאות ארוכות, פאות מתולתלות, חצי פאה וכמובן שירותי אקספרס של תיקון פאות בבית המלאכה שפועל בתוך המרכז. 
 
לפרטים נוספים על פאה רפואית הקליקי כאן

 

פתרונות לנשים המתמודדות עם סרטן בראיון של אלי כהן לתכנית חיות טוב:

עוברת טיפולים לסרטן? הקליקי למידע נוסף