דלילות שיער לנשים

פתרונות לדלילות שיער

בשנת 2011 חשפה ליידי גאגא, אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות ב-20 השנים האחרונות, כי היא סובלת מהידלדלות חמורה בשיער שלה. הסיבות לכך היו צביעות מרובות שביצעה הזמרת וגרמו לנסיגת שיער ודלילות משמעותית ברום הראש. ליידי גאגא אינה מקרה יוצא דופן, כ-40% מהנשים סובלות בשלב כלשהו בחייהן מהתקרחות ואובדן שיער בצורה בולטת. לשמחתן, ישנם כיום פתרונות רבים אשר מסייעים לבעיות של דלילות שיער בצורה יעילה ואסתטית.

פאות משיער טבעי- פתרון ותיק לדלילות שיער

הפתרון הוותיק ביותר הוא כמובן תחום הפאות, אבל גם הוא עבר בשנים האחרונות שדרוג רציני. אם בעבר נאלצה אישה שסבלה מהתקרחות לבחור בין שורה של פאות מוכנות שלא היו מותאמות כלל לראש או למראה שלה, הרי כיום פאה היא יצירה שניתן להשיג Custom made, כלומר בהכנה אישית לצרכי הלקוחה.

ניתן להשיג פאות משיער טבעי במקומות אשר מחזיקים מאגר עצום של שיער ויכולים להתאים שערות אשר יהיו זהות ב-99% לשיערך המקורי. בצבע, בגוון, במרקם – ניתן לקבל שיער בתולי וטבעי שמשתלב עם המראה שלך, כולל עם הגבות כמובן, בצורה מושלמת.

פאת ואקום לייס – הפתרון האידיאלי לשיער דליל

העניין הוא שהפאות החדשות הן לא רק טבעיות אלא גם נוחות ושימושיות הרבה יותר מאשר בעבר. שיטת ואקום לייס למשל, מאפשרת להישאר עם הפאה 24 שעות ביממה, ואין צורך להסירה בשל רטיבות או פעילות ספורטיבית. הפאה מיוצרת כך שתתאים בדיוק למבנה האנטומי של ראש הלקוחה ואינה מכילה דבק או חומרים כימיים שפוגעים בקרקפת. היא נצמדת לראש באמצעות רשת דקיקה בשיטת ואקום והתחושה עמה קלה ואוורירית –מרגישה ממש כמו שיער אמיתי. בנוסף, התחזוקה הנדרשת מינימלית.

תוספות שיער טבעי

פתרון נוסף ופופולרי במיוחד לטיפול בדלילות שיער מגיע מכיוון תוספות השיער. גם כאן, הטכנולוגיה מאפשרת לבחור תוספות משיער טבעי שמותאם באופן אישי לשיער הקיים וכלל לא ניתן להבחין בהבדל בין השיער המקורי לתוספת. שיטות חדשות ומתקדמות מאפשרות חיבור בקליעה על ידי חוט PU איכותי, המצריך 8 נקודות אחיזה בלבד במקום 100 נקודות שהיו נהוגות בעבר. שיטה זו של תוספות השיער נקראת "שיטת המניפה".

ניתן לחבר תוספות שיער גם בשיטות נוספות – באמצעות קליפס, בקשירה וכמובן שיטת מיקרוליינס המתבצעת באמצעות רשת. כל השיטות באשר הן דורשות תחזוקה מינימלית ולא פוגעות בשיער הקיים.

המומחה לפתרונות שיער

אמן תוספות השיער אלי כהן הוא המומחה מספר 1 בישראל במתן פתרונות לשיער דליל. הוא למד את תחום הפאנות בלונדון והפך בעשורים האחרונים למומחה בתחום הפאות והתוספות הטבעיות. כהן מפעיל את המרכז לפתרונות שיער ברמת גן, אשר משרת באדיבות ובמקצועיות נשים הסובלות מדלילות והתקרחות.

אלי כהן הוא המפתח של מספר שיטות ופטנטים בלעדיים בתחום השיער, אשר הוכחו כיעילים ובעיקר בריאים עבור שיער האישה. אלפי לקוחות מרוצות כבר הבינו שלשירות ולמומחיות שלו אין תחליף.