פאות משיער טבעי

פתרונות מומלצים לשיער לשיער דליל

"שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה". גם אם זה לא נראה לך כמו התקופה המתאימה לשאת את ברכת השבח, דעי לך שאת ברת מזל. אם את קוראת את המאמר הזה כנראה שגם את סובלת מדלילות שיער, אך ישנם שני דברים בסיסיים וחשובים שעליך לדעת על הנושא. ראשית, את לא לבד, כ-30% מהאוכלוסייה בכל העולם סובלים מתופעה זו. שנית, את חיה בתקופה חדשנית שמציעה מגוון פתרונות יעילים ואסתטיים לשיער דליל.

ישנם גורמים רבים שעשויים לגרום להידלדלות שיער אצל גברים ונשים כאחד. אך אנחנו כאן כדי להציע את הפתרונות הטובים ביותר, ותודה לאל (ולאלי כהן), ישנם כאלה בשפע.

תוספות של שיער טבעי

תוספות שיער הן פתרון נגיש, נוח ואסתטי במיוחד. לא במקרה, הן הפכו לטרנד לוהט גם אצל נשים שלא סובלות מדלילות שיער. שחקניות, זמרות וכוכבות מפורסמות בארץ ובעולם, משדרגות את הלוק שלהן כיום באמצעות תוספות שיער. הבשורה הגדולה היא מאגרי השיער הטבעי שמאפשרים כיום התאמה של כל סוגי השיער, הגוונים והמרקמים, כך שהתוספות ישתלבו באופן אורגני ממש עם השיער המקורי של הלקוחה.

תוספות שיער בשיטת "המניפה": פחות זמן, יותר שיער

באופן מסורתי אחת הבעיות של תחום התוספות היתה זמן ההתקנה הארוך שהיה נדרש עבורן. המענה לבעיה זו הגיע באמצעות פיתוח של אמן תוספות השיער, אלי כהן, שהגה את שיטת "המניפה".

הפיתוח מבוסס על שיטת קליעת הצמה האפריקאית וכולל חיבור של 50 גרם תוספות על ידי אביזר בלעדי שפיתח כהן. אביזר זה מאפשר 8 נקודות אחיזה בלבד (במקום 100 כפי שהיה נהוג בעבר) וכך ניתן לסיים את חיבור התוספות במהירות רבה, תוך 40 דקות בלבד. שיטת "המניפה" דורשת החלפת נקודות האחיזה אחת לחודשיים על מנת שלא לפגוע בהתחדשות השיער הטבעי.

תוספות שיער בקליפסים: יותר מהר, פחות תחזוקה

מי שמעוניינת להימנע מביקורי תחזוקה בתדירות של אחת לחודשיים, תמצא מענה בשיטה אחרת. תוספות שיער בקליפסים מאפשרות חיבור והסרה באופן עצמאי של התוספות. לא פחות חשוב, זה מאפשר להתקין תוספות מבלי להתחייב להגיע לטיפולי תחזוקה שהופכים נדירים בשיטה זו.

תוספות שיער מיקרוליינס: גם וגם

פיתוח שמציע את שתי האפשרויות הקודמות, שימוש בקליפס או בקשירה, זו שיטת מיקרוליינס. תוספות שיער באמצעות מיקרוליינס אידיאליות במיוחד למי שסובלת מדלילות שיער בחלק הקדמי או ברום הראש. היא מבוססת על חיבור של רשת, כאמור באמצעות קליפסים או בקשירה, שעליה שזור שיער טבעי המותאם באופן אישי לשיער הקיים. תוספות מיקרוליינס יוצרות אחידות מלאה בקו השיער שלך, מוסיפות נפח משמעותי ואין שום זכר לקיומם למסתכלים מבחוץ.

פאות בהתאמה אישית

מעבר לתוספות שיער, ישנן כמובן פתרונות לשיער דליל גם באמצעות פאות. מי שחוששת מהמילה פאה, תגלה כי המרכז לפתרונות שיער בהובלת אלי כהן מציע כיום פאות בהתאמה אישית אשר עשויות משיער טבעי.

פאות אלה משנות את כל התפישה של נשים לגבי פאות – הן קלילות, נוחות, ניתן להיות איתן לאורך כל היום ובכל פעילות. בין אם זה בספורט, בים, במקלחת או בשינה, ולא ניתן להאמין אפילו שמדובר בפאה ולא בשיער טבעי שמותאם באופן קפדני גם לגוון עור הפנים, לגבות ולשיער המקורי שלך.

לסיכום, נגמרו הימים שבהן נשים צריכות להסתובב בחוסר נוחות בשל דלילות שיער. מגוון פתרונות בטכנולוגיות חדשניות מאפשר לכל אישה ואישה לשים את הדאגות מאחוריהן ולברך את ברכת השבח, שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה.