תוספות שיער טבעי

תוספות שיער טבעי

תוספות שיער טבעי

שיער של אישה הוא הכוח שלה. אמנם היה זה שמשון הגיבור שמקור כוחו היה בשיערו, אבל בימינו נשים הן אלה שניזונות ממראה השיער שלהן. נשים רבות מעידות כי מראה שיער ארוך ושופע מספק להן ביטחון עצמי ועוצמה. אך מה ניתן לעשות כאשר השיער דליל, קצר או בעל מראה דל מדי? הפתרון נמצא בתוספות של שיער טבעי.

תלתלים, פוני או הארכת שיער

המרכז לפתרונות שיער מחזיק מאגר עצום של שיער טבעי מכל הסוגים והגוונים. זה מאפשר התאמה אישית עבור כל אישה כך שישלים בצורה מושלמת את צבע שערה והסגנון המבוקש. בין אם מדובר על תלתלים, תוספת שיער לפוני, הארכת שיער.

אצל אמן תוספות השיער, אלי כהן, ניתן לקבל תוספת שיער טבעי שהוא כמו המרכיב הסודי שהופך ארוחה סבירה לארוחת גורמה. התוספת הטבעית מספקת מראה שופע ואופנתי, בכל הצבעים והגוונים.

המראה החם של 2021: התסרוקת של קים קרדשיאן

ואם כבר גוונים, הטרנד הלוהט של שנת 2021 הולך להיות התסרוקת של הקרדישאנז, בהשראת קים קרשדיאן ואחותה קנדל ג'נר קרדשיאן. הלוק כולל תוספות שיער טבעי ארוכות במיוחד עם גוונים בהירים בקצוות אשר גזורים בצורה מדורגת.

תוספות השיער מחוברות בשיטה חדשנית המבוססת על תרבות קליעת הצמות האפריקאית. בניגוד להלחמה או חרוזים, שיטה זו לא פוגעת בשיער ובנוסף היא סופר-נוחה לסירוק ותחזוקה. היא מאפשרת לשיער גם להשתקדם ולהתחדש.

המרכז לפתרונות שיער –  המקום לתוספת שיער טבעי

אלי כהן למד את תחום הפאנות בלונדון ובשנת 1980 הקים את המרכז לפתרונות שיער. המקום הפך למרכז עלייה לרגל עבור נשים שרוצות לחדש את השיער שלהן ולהקנות לו נפח ומראה שופע, אך לא על חשבון המראה הטבעי.

אצל אלי כהן אין דבר כזה תוספות שיער סינטטיות. התוספות שהוא מציע הן אך ורק משיער אדם טבעי. השאלה היא כיצד מומלץ לחבר אותן לשיער הקיים וכמו בהתאמת הסוג והגוון, גם כאן מדובר על התאמה אינדיבידואלית לפי צרכי ורצונות הלקוחה, כאשר המרכז מציע מספר שיטות אשר מונעות פגיעה מיותרת בקרקפת ובשיער הקיים.

במרכז לפתרונות שיער ברמת גן תוכלו לקבוע פגישה בארבע עיניים בחדר VIP פרטי עם אמן תוספות השיער, אלי כהן, אשר פועל ומפתח את התחום מזה עשרות שנים.כל מה שמפריד בין נשים למראה נוצץ ומחמיא הוא קביעת תור.