תוספות שיער מומלצות לנשים

תוספות שיער הן דרך נהדרת לשדרג את המראה, להוסיף נפח, להאריך את השיער ולהתגבר על דלילות שיער. אך מהן תוספות השיער המומלצות לנשים מבין מגוון השיטות הקיימות בשוק? בדקנו לעומק והנה התשובות.

תוספות שיער בשיטת המניפה

שיטת חיבור המבוססת על שיטת קליעת הצמה האפריקאית. כ-50 גרם תוספות שיער טבעי מחוברות לשיער הקיים ב-8 נקודות אחיזה. החיבור נעשה באמצעות חוט PU איכותי המשמש גם בניתוחים רפואיים. אחת לחודש וחצי עד חודשיים נדרש שינוי בנקודת האחיזה לטובת ריענון והתחדשות השיער הטבעי.

היתרון: הטיפול אורך 40 דקות בלבד ושומר על בריאות השיער המקורי.

תוספת שיער עם קליפס

מענה לדלילות שיער, והוספת נפח או אורך לשיער באמצעות חיבור של קליפסים. ניתן להתאים את תוספות השיער מתוך מאגר שיער אירופאי טבעי, כך שיתאים באופן מושלם לשיער המקורי ולגוון עור הפנים.

היתרון: פתרון נגיש וזמין, ללא צורך בקביעת תורים. ניתן לחבר ולהסיר את התוספות באופן עצמאי ואין צורך בטיפולי תחזוקה תכופים.

תוספת מיקרוליינס

שיטה לטיפול בשיער דליל בחלק הקדמי או ברום הראש. בשיטה זו יוצרים תבנית של האזור הדליל בשיער באמצעות פלסטיק גמיש ובאמצעותו מכינים רשת שעליה שוזרים שיער טבעי במרקם זהה לשיער המקורי. את הרשת ניתן לחבר בקשירה או בקליפסים והשיער הטבעי יוצא דרך חורי הרשת.

היתרון: שילוב אידיאלי בין התוספות לשיער הטבעי עבור טיפול בחזית דלילה.

תוספות שיער בקשירה

שיטה חדשנית היוצרת מניפות של 80 גרם שיער טבעי באמצעות חוט PU רפואי, אשר מחובר ב-10 נקודות אחיזה לשיער הטבעי. משך הטיפול הוא שעה אחת בלבד ויש לבצע טיפול תחזוקה של 20 דקות אחת לחודש או חודשיים, בהתאם למצב.

היתרון: טיפולי התחזוקה מחזקים את השיער הטבעי. התוספות מקובעות בנקודות אחיזה חדשות על מנת לאוורר את השיער בנקודות החיבור ולשמור על חוזק ובריאות של כל חלקי הראש.

תוספת שיער פוני

הוספה של תוספת פוני טבעי, המותאם באופן מושלם לצבע, לגוון ולמרקם של השיער הטבעי. מדובר בתוספת שיער קצר לקדמת הפנים, המתחברת באמצעות קליפסים נסתרים.

היתרון: תוספת שניתנת לחיבור והסרה באופן עצמאי, אפשר לגוון את ההופעה ממש לפני יציאה מהבית.

תוספות שיער מתולתלות טבעיות

בעזרת טכנולוגיה חדשנית ניתן לשלוט על מראה התלתלים, על גודל התלתל או על מראה הגל. ניתן להוסיף תוספות שיער בכל גוון לשיער מתולתל, לצד אפשרות לסלסל את השיער הטבעי בטכנולוגיה הייחודית, המאפשרת יצירה של תלתלים מושלמים לאורך זמן.

היתרון: טקסטורה ששומרת על אחידות במשך 24 שעות ביממה, ללא צורך לסדר את השיער מדי יום, להוריד את הנפח או לאסוף בגלל שהתלתלים נפתחו.