פאות רפואיות טבעיות

תוספת שיער לשיער דליל

אובדן שיער הגורם לשיער דליל זו תופעה ממנה חוששת כל אישה. התקרחות אצל גברים היא דבר כמעט טבעי ומקובל, אבל אצל אישה דלילות שיער גורמת לחוסר ביטחון, דימוי עצמי נמוך ופוגעת באיכות החיים ובתפקוד היומיומי. המזל הוא שבימינו יש כל כך הרבה פתרונות מצוינים של תוספות שיער טבעי.

על הראש נמצאות כ-100 אלף שערות הגדלות בקצב של כ-1.25 ס"מ בחודש. כל שערה מחזיקה בין שנתיים לשש שנים ולאחר מכן נושרת באופן טבעי, כך שאישה ממוצעת חווה נשירה טבעית של בין 100-50 שערות בכל יום. הבעיה מתחילה כאשר קצב הנשירה הוא גבוה יותר.

תוספות שיער הן הפתרון האופטימלי לעיבוי, מילוי והארכת שיער ברום הראש או למילוי שבילים דלילים בקרקפת. יתרונן הגדול הוא הנוחות – משקל עדין, תחזוקה פשוטה ומראה טבעי כל כך שלא ניתן בכלל להבחין בהבדל בין השיער הטבעי לתוספת.

כיום ישנן מספר שיטות ופיתוחים להוספה של תוספות שיער:

  1. תוספות מיקרוליינס. תוספת של שיער ברום ובחזית הראש שיוצרת נפח ומראה שופע. תוספות המיקרוליינס והאולטרה ליינס נקשרות לשיער בחוט PU בעשר נקודות אחיזה תוך שעה בלבד. אחר חודש עד חודש וחצי, כאשר השיער גדל והתוספת מתרחקת מהשורש, יש צורך בטיפול תחזוקה מהיר.
  2. שיטת "המניפה". חיבור תוספות בשיטת קליעת הצמה האפריקאית. חיבור של כ-50 גרם תוספות שיער באמצעות 8 נקודות אחיזה בלבד בעזרת שימוש בחוט רפואי PU. אורך הטיפול כ-40 דקות בלבד, אחת לחודש וחצי נדרש שינוי בנקודות האחיזה לטובת רענון והתחדשות השיער הטבעי.
  3. קליפס. שיטה המאפשרת להוסיף נפח ואורך באמצעות תוספות שיער המותאמות באופן מלא לשיערך הטבעי. מדובר בתוספות שיער טבעי המותאמות באופן מושלם לגוון ולמרקם המקורי. הקליפס ניתן להסרה וחיבור באופן עצמאי מה שמייתר את הצורך בטיפולי תחזוקה.
  4. תוספת שיער בקשירה. רוצה להוסיף צבע ולגוון את המראה? אין צורך לחמצן ולפגוע בשיער הטבעי. שיטה זו מתאימה במיוחד להארכה של השיער והנאה מתוספות טבעיות מלאות נפח וברק.

לא מתגעגעת למראה הישן

היתרון הגדול בתוספות שיער היא בכך שמדובר באמצעי נוח ויעיל להעלמת הדלילות. נשים רבות מעידות כי הן גורמות לשיער שלהן להיראות טבעי לחלוטין והמראה הנפלא לא גורם להן להתגעגע אפילו שלפני הידלדלות השיער.

אמן תוספות השיער

אלי כהן ידוע בענף כ"אמן תוספות השיער". הוא למד בלונדון את תחום הפאנות והביא לארץ חידושים ופיתוחים ייחודיים אשר הביאו את בשורת התוספות הטבעיות לכל אישה ולכל בית.

ניתן לקבוע פגישת ייעוץ חינמית במרכז לפתרונות שיער עם אלי כהן, ולזכות ביחס של מלכה בחדר VIP פרטי. אין תחליף לניסיון ולמקצועיות של כהן בשילוב השיער הטבעי האיכותי של המרכז לפתרונות שיער.