פאה לנשים חולות סרטן

כשהודיעו לי שחליתי בסרטן, חשבתי שחרב עליי עולמי. קוראים לי נורית, אני בת 47, ובשנת 2016 החיים שלי השתנו בין רגע. הובחנתי עם סרטן השד ועוד לפני שהספקתי לעכל שאני חלק מהסטטיסטיקה של המחלה הארורה הזו, כבר הייתי עמוק בטיפולי כימותרפיה. יש הרבה דברים קשים שצריך להתמודד עמם במאבק עם מחלת הסרטן. הטיפול בילדים, איך להסביר להם, לנסות לשמור כלפי חוץ על חוסן כשבפנים הרגשתי חרדה גדולה. אבל עבורי, הדבר הקשה ביותר במחלה היה אובדן השיער כתוצאה מהטיפולים שעברתי. אין דבר שאני גאה בו יותר מאשר השיער הארוך והחלק שלי, שיער שתמיד גרם לי להיראות צעירה, שיער שטיפחתי במשך עשרות שנים והיה חלק ממי שאני.קשה להסביר את תחושת האומללות שחוויתי כאשר הבנתי שאני עומדת לאבד את השיער שלי, את הכוח שלי. עברתי כמה ימים קשים, דיכאון של ממש. למזלי, חברה טובה החליטה שהיא נלחמת על השיער שלי עבורי. היא סיפרה לי שקבעה עבורי תור אצל אלי כהן, אותו היא כינתה "אמן תוספות השיער". "הוא אלוף", היא הבטיחה לי.

הפאה האידיאלית לנשים הנאבקות בסרטן

הגעתי אל אלי כהן לפגישת ייעוץ ולפני הכל נתקלתי בבן אדם מקסים, אמפטי ולבבי. הוא לא התייחס אליי כלקוחה אלא כחברה ואפילו כאחות. אלי סיפר לי שאיבד את אביו למחלת הסרטן ומאז שם לעצמו מטרה להקל ולסייע לנשים חולות. הדרך שלו לעזור היא באמצעות השיער, וכמה שהוא עזר! אלי בירר איתי דבר ראשון מה מידת הנשירה שלי. הייתי בשלב של נשירה חלקית, אך ידעתי שזה כנראה זמני בלבד לפני נשירה מלאה. אלי כהן הציע לי פתרון של פאה מודולרית, בעלת שלושה חלקים – עליון, אחורי וצדדים. גם כשהייתי סקפטית, הוא הסביר לי בסבלנות מדוע זה הפתרון האידיאלי – ניתן להשתמש בחלק מהפאה בשלב הראשון של המחלה ובמקרה שדלילות השיער תגדל ניתן להרחיב את השימוש בחלק העליון. אם השיער ינשור לחלוטין, הסביר אלי, נהפוך את הפאה לפאת ואקום שמותאמת למבנה הראש ונצמדת אליו.

האמן שריפא אותי

קיבלתי את הייעוץ של אלי ועברתי אצלו טיפול של חיבור הפאה המודולרית שהותאמה במיוחד לצבע ולמרקם המקורי של השיער שלי. מה אומר לכם, זו היתה נקודת מפנה במחלה. הביטחון העצמי חזר אליי, הרגשתי שוב שהכוח שלי במותניי, שאני מאמינה בעצמי.השיער שלי היה נראה כל כך טבעי ואמיתי, כאילו אין סרטן ואין פאה. אז הבנתי למה אלי כהן נקרא "אמן". אני לא רופאה, אבל אנשים שמבינים ברפואה אמרו לי שהחוזק הפנימי סייע לי להילחם במחלה. אחרי שנה, ניצחתי גם את הסרטן. לאורך כל התקופה זכיתי מאלי כהן לליווי אישי בנושא השיער ולא רק לגביו. גיליתי אדם יקר ותומך. אני ממליצה בחום לכל אישה שלא רוצה לוותר על השיער שלה במהלך המלחמה בסרטן לפנות למרכז לפתרונות שיער. אתם תרוויחו הרבה יותר מרק פאה, תרוויחו גם חבר.