פאות בהדבקה

פאות לייס לחולות סרטן

עם מחלת הסרטן לא צריך להתמודד לבד. משפחה, חברים, אנשים קרובים שנמצאים לצידך ונוטעים בך אופטימיות ואנרגיות טובות הם חלק מרכזי בהחלמה. שמירה על אופטימיות ותחושה פנימית טובה עם עצמך, עם כל הקושי, מסייעת לגוף לנצח. התרומה על שמירה על המראה שלך והשיער שלך, עצם שמירת השגרה, היא כבר התמודדות שחשובה למאבק.

זו הסיבה שפאות בעלות מראה טבעי הן הדבר המומלץ ביותר אצל כל מעצבי השיער, עבור נשים הסובלות מנשירת שיער והתקרחות. פאת לייס היא הפיתוח המתאים ביותר עבור חולות ומחלימות מסרטן.

פאת לייס- פאה קלילה, נעימה ומשיער טבעי

היתרון הגדול של פאת לייס: את בכלל לא זוכרת שאת נמצאת עם פאה.

היתרון השני של פאת לייס: זו פאה שמותאמת באופן אידיאלי למראה הטבעי של שערך ופנייך, והיא מיוצרת באמנות ומשיער טבעי.

הסיבות לכך הן קודם כל היכולת להתאים באופן אישי ללקוחה שיער בגוון, בנפח ובמרקם שמתאים לה. ואז יש כמובן גם את אפקט הקלילות והעמידות שמספקת פאת לייס. היא עשויה מרשת מתנדפת אשר שזורה על הראש באופן טבעי. קלילה, קלה ונעימה. כל כך טבעי ופשוט איתה, והיא עוד צמודה באפקט ואקום. אפשר פשוט להישאר איתה 24 שעות ביממה ולהיות איתה בכל סוג פעילות.

פאה ללא דבק וללא חומר כימי

פאת הלייס נעשית כמובן ללא שימוש בדבקים, ללא חומרים כימיים ומבלי לפגוע בשיער הטבעי שעדיין גדל ועוד יגדל. הקרקפת שלך כרגע מקבלת תחליף נפלא, אבל אין שום סיבה לפגוע בה ובצמיחה העתידית. זכרי זאת תמיד: מי שמשתמש בדבק בפאות הוא חלטוריסט וטובת הלקוח אינה לנגד עיניו!

אלי כהן – מומחה הפאות של ישראל

במרכז לפתרונות שיער שייסד אלי כהן ברמת גן, תוכלו ליהנות ממענה מלא לכל התהליך של התאמת פאת לייס לחולות ומחלימות מסרטן. החל מפגישה בארבעה עיניים בחדר פרטי, דרך מדידות לצורך התקנת פאה אנטומית בהתאם למידות הראש, ועד התאמת שיער בעזרת לקיחת דוגמית מהשיער הטבעי. זה כולל התאמה מושלמת של הגוון, המרקם והנפח ועד להתקנת הפאה בבית המלאכה הייחודי שפועל בתוך המרכז ומאפשר לאלי כהן התאמנה מקסימלית לסגנון המבוקש.

במרכז לפתרונות שיער מציעים גם שירותי סלון מלאים, המאפשרים לעצב את הפאה בהתאם לרצון הלקוחה.