הסוד לשיער מושלם נחשף

אם חשבת לרגע שרק משפחת קרדשיאן אוהבת להתהדר ולהשתעשע עם פאות – טעית בענק. טרנד הפאות, שהוא כבר מזמן לא נחלתן של נשים חרדיות בלבד, עשה קפיצה של כבוד אל כוכבות הביצה הישראלית שאימצו את הפתרון הקל לשיער מושלם. משחקניות, זמרות וכוכבות רשת עד לנשים שאוהבות בכל בוקר לקום לצבע שיער אחר.

אם בכל בוקר את בוחרת את האאוטפיט הנכון עם האקססוריז המושלמים, אין סיבה שלא תבחרי בכל בוקר שיער אחר, לא? תכירו את אלי כהן, אמן הפאנות ותוספות השיער המוביל בישראל.

אלי כהן נחשב לאושיה בתחום הפאנות ותוספות השיער. כהן הגיע אל התחום מעולמות התיאטרון והבמה, כאשר התמחה בפאנות ולמד את רזי טכניקות התקנת הפאות והעבודה עם שיער טבעי.

"אלי כהן – המרכז לפתרונות שיער" נוסד על ידי אמן הפאות אלי כהן בשנת 1980, והפך למקור עלייה לרגל לנשים המעוניינות לשדרג את המראה בתוספות שיער טבעי, לנשים בעלות שיער דליל המעוניינות להוסיף נפח או להאריך את שערן ולנשים המתמודדות עם מחלות. השירות מכל הלב הופך את הביקור במרכז לחוויה מעצימה ומרגשת בכל פעם מחדש.

המרכז של אלי מתאפיין ביושר ובהגינות מקצועית שאין שני לה. הפאות של אלי מיוצרות על ידו בהתאמה אישית, טיילור מייד מה שנקרא, כך שאין פאה מוכנה מראש. אלי הוא זה שמכין את התבנית, את השיער, את הרשת עצמה ולאחר מכן הוא שולח זאת למפעל, על מנת שיוכלו להכניס את השיער אל תוך הרשת. אחד היתרונות בפעולות אלו היא בחירת הצבע המדויק של הלקוחה. יש לקוחות שיש להן שיער מיוחד שקשה מאוד לחקות, אך בזכות העובדה שאלי הוא זה שמכין את הפאה, הוא יכול לשלוט בצבעוניות שלה, כך שכל פאה מותאמת באופן מושלם לראש הלקוחה באופן מקסימלי.

לכתבה המלאה הקליקו: הסוד לשיער מושלם נחשף