פאות רפואיות

Medical.

Wigs

פאות רפואיות

פאות רפואיות מודולריות

נשים רבות בוחרות להעזר בפאה משיער טבעי במסגרת התמודדות עם מחלה או טיפולים שפוגעים בנפח השיער או גורמים לנשירה. אלי כהן הוא מומחה בתחום פאות רפואיות, פיתח פאה מודלורית המותאמות באופן אישי לכל אישה בהתאם לשלבי הנשירה ולמידות האנטומיות של מבנה ראשה, סוג המחלה או הטיפולים שצפויים לגרום לנשירת השיער.

הפאה המודולרית מתאימה למקרים של נשירת שיער כתוצאה מטיפולי סרטן ואלופציה  הגורמים לקרחות ונשירת שיער, טריכוטילומניה המתבטאת בתלישת שיער או נשים המתמודדות עם קרחות כתוצאה מטיפולי גזזת. 

אלי כהן, אמן הפאות ותוספות השיער

פאות רפואיות

במרכז לפתרונות שיער מלווים את הנשים שבאות לבחור פאה רפואית, בהתאמה אישית, במלוא הרגישות והסבלנות. משלב המידות ועד לעיצובה הסופי של הפאה.

אלי כהן, מייסד המרכז לפתרונות שיער ברמת גן, נחשב למומחה בתחום והקים את המספרה האונקולוגית בבית החולים איכילוב כשהבחין בצורך של הנשים לטפל בפאות ובשיער במהלך שלבי הטיפול. כיום הוא ממשיך ללוות עשרות נשים המגיעות למרכז מכל רחבי הארץ, כדי ליהנות ממענה כולל לנשירת השיער, בין אם בצורך בפאה רפואית או תוספות שיער המותאמות לשלבי הטיפול השונים. 

פאות רפואיות

במרכז לפתרונות שיער של אלי כהן מכירים את הרגישויות והצרכים  של נשים המתמודדות עם נשירת שיער או קרחות כתוצאה מסיבות רפואיות.

כדי להקל ולשפר את השירות מציעים במרכז לנשים ליהנות מפגישה אישית עם אלי והצוות בחדר פרטי, שם ניתן לשמוע פרטים על  הפאה, התאמתה למבנה האנטומי של הראש, לקיחת מידות, תוך התאמה לשיער הטבעי באמצעות דוגמה משיער הלקוחה. 

במרכז של אלי קיים  בית מלאכה ייחודי אותו הקים לפני למעלה מ-30, המאפשר ביצוע תיקונים מהירים בעת הצורך. תוך מתן יחס אישי של אלי והצוות, זמינות מלאה  ושירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר – במלוא הרגישות המתבקשת. 

מידע נוסף על הפתרונות השונים בראיון של אלי כהן בתכנית הפרופסורים - ערוץ 13:
אלי כהן במרגישות יופי - מספר על כל השיטות לחידוש מראה השיער מבלי לפגוע בשיער הקיים ובעור הקרקפת

הסוד לשיער מושלם נחשף

אם חשבת לרגע שרק משפחת קרדשיאן אוהבת להתהדר ולהשתעשע עם פאות – טעית בענק. טרנד הפאות, שהוא כבר מזמן לא נחלתן של נשים חרדיות בלבד,…

פאות רפואיות מומלצות

טיפולים כימותרפיים לטיפול במחלת הסרטן, או מחלה שפוגעת בזקיקי השיער כמו אלופציה אראטה, גורמים לנשירת שיער ולהתקרחות. עבור נשים מדובר במכה לא פשוטה, לא פחות…
פאה מדולרית לחולת סרטן

פאות בהתאמה אישית

"איך אנשים מסוגלים להסתובב עם פאה? הם לא מתפדחים?" – משפטים כאלה היו רלוונטיים לפני עשר שנים בהקשר של גברים שניסו להסתיר את הקרחת שלהם…