תוספות שיער לחורף

תוספות שיער ופאות לשדרוג המראה בחורף

חורף, הגשם מטפטף על העורף, חורף וקר. אבל יש עוד משהו שקורה בחורף ולא מוזכר בשיר המקסים של גידי גוב: השיער שלנו נפגע. מזג האוויר הקר, שינויי הטמפרטורה התכופים והיובש בחורף משפיעים לרעה על צמיחת השיער. צמיחה איטית יותר היא תופעה המוכרת לנשים בעונת החורף, וכך ישנן תופעות כמו שיער פריזי אשר יוצר מראה של ליפה לא מסורקת. הפתרון לשמירה על מראה שופע וארוך יותר בחורף נמצא בתוספות שיער או פאה טבעית.

תוספות שיער בשיטת המניפה

אחת השיטות הטובות ביותר לתוספת שיער יעילה וקצרה לתקופת החורף היא שיטת המניפה. מדובר על פיתוח חדש של אמן תוספות השיער אלי כהן המבוסס על שיטת קליעת הצמה האפריקאית weaving. בשיטה זו כ-50 גרם של תוספות שיער טבעי מתחברות לשיער הקיים באמצעות 8 נקודות אחיזה בלבד, ולא ב-100 נקודות כמו בתוספות רגילות. שיטת המניפה שומרת על השיער הטבעי, הוא אינו מדלדל או נתלש. הנפח של השיער גדל וניתן לעשות בתוספות שימוש חוזר למשך שנה. וכל זה אחרי טיפול שאורך 40 דקות בלבד.

שיטות נוספות לתוספות שיער:

חפיפה והגנה מנזקי החורף

לאחר שבחרתן, בעזרת ייעוץ אישי כמובן, את התוספות המתאימות לכן כדאי לבדוק אם מעצב השיער את סוג השמפו והמרכך המומלץ לתוספות. יש להקפיד על חפיפה קבועה של התוספות ושימוש במרכך. אחרי המקלחת מומלץ לייבש היטב את השיער ואת התוספות עם מגבת. זכרי שיציאה מהבית עם שיער רטוב, במיוחד בחורף, תגביר את החשיפה שלו לשברים ונזקים.

פאות משיער טבעי

פתרון נוסף למי שמחפשת להעשיר או לשנות את המראה שלה זו הפאה. סלבריטאיות רבות כבר משתמשות בפאות של אלי כהן כדי לשדרג את המראה שלהן. הבשורה החדשה בתחום היא פאות ואקום לייס, המאפשרות ליהנות משיער טבעי תוך שימוש ברשת דקיקה וצמודה. ללא שימוש בחומרים כימיים וללא פגיעה בקרקפת, פאת לייס יוצרת מראה אותנטי ותחושה קלילה ואוורירית.

המרכז לפתרונות שיער  – להרגיש כמו VIP

לסיכום, עונת החורף היא זמן מעולה לשדרוג המראה עם תוספות שיער או פאה טבעית. אצל אלי כהן במרכז לפתרונות שיער, מתמחים בבנייה ועיצוב של תוספות ופאות משיער טבעי בלבד. כל לקוחה מקבלת חדר VIP פרטי שבו התוספת או הפאה מותאמת באופן אישי לסוג השיער שלה. בין אם מדובר בהתקרחות, שיער דליל, או סתם רצון להעשיר ולשנות את המראה, המרכז לפתרונות שיער הוא המקום האידיאלי עבורך.