אלופציה

Alopecia-Areata.

wigs

אלופציה אראטה

אלופציה אראטה (המכונה לעיתים גם כ'אלופסיה') היא מחלה אוטואימונית אשר בה הגוף תוקף את השיער ומתבטא בהקרחה. ההקרחה יכולה להופיע כאזורים עגולים בגודל מטבע ולאט לאט להתרחב או כנסיגה של קו השיער עד להקרחה מלאה.  

טיפול באלופציה
כמה דברים שחשוב לדעת על אלופציה אראטה

במקרים מסויימים מאובחנת כאלופציה אראטה טוטליס עם נשירה מלאה של השיער ובמקרים נדירים כאלופציה אראטה אוניברסליס – הגורמת לנשירה מלאה של השיער בכל הגוף. המחלה מופיעה בקרב 2% מהאוכלוסייה, נשים וגברים כאחד, ויכולה להביא לנשירת שיער הראש, גבות, ריסים וזקן.

מדובר במחלה שאינה מסוכנת או משפיעה לרעה על הבריאות, אך מתבטאת בנשירה ואובדן השיער הטבעי. הגורמים למחלה נעוצים במערכת החיסון, כאשר תאי לימפוציטים תוקפים את זקיקי השערות וגרומים לנשירת השערות.

פתרונות שיער לאלופציה
 אלי מומחה במתן פתרונות לנשים המתמודדות עם אלופציה אראטה: החל מתוספות שיער בקשירה, ללא שימוש בדבקים, חומרים כימיים או הלחמות. 
 
בנוסף אלי מציע גם תוספות שיער מיקרו-ליינס, המעניקות מענה מלא לדלילות שיער המתחילה ברום הראש. במקרים של נשירה חלקית או מלאה ניתן להיעזר בתוספת שיער עם תוספת טופ-לייס המשלבת הדבקה באזורים ללא שיער לצד קשירה באזורים דלילים בשיער. 
 

יש להדגיש כי מדובר בפתרונות מתקדמים המשלבים שיער טבעי בלבד, המותאם באופן מושלם לשיער המקורי של הלקוחה, כך שאף אחד לא יוכל להבחין בהבדל. הייעוץ נעשה בחדר פרטי על ידי אלי בתאום מראש. במקום קיימים חמישה חדרים סגורים, המבטיחים את הפרטיות לכל אורך התהליך. 

מטפלים במלוא הפרטיות
אלי כהן,  מטפל  בנשים המתמודדות עם אלופציה למעלה משלושה עשורים ומשתף פעולה עם עמותת `בראש מורם` למען ילדים ומבוגרים עם אלופציה אראטה.
אלי מעניק  פתרון מלא לתופעת הלוואי, בין אם בשימוש תוספות שיער טבעי או באמצעות פאת ואקום משיער טבעי, המאפשרים לנשים לחזור לשגרה מלאה עם אותו המראה, ללא צורך לעבור טיפולים ועם ביטחון ליציבות ונוחות מסביב לשעון. 
 
במקרה של תוספות שיער בקשירה אלי מעניק גם שירותי תחזוקה קצרים, המאפשרים לשמור על מראה צמוד ומהודק. לאלי בית מלאכה הפועל בתוך המרכז המעניק פתרון מיידי בעת הצורך. 
 
פאות בהתאמה אישית

פאות לחולות סרטן בהתאמה אישית

מחלת הסרטן היא מחלה ארורה אשר דורשת כוחות נפשיים אדירים כדי להתמודד איתה. מעבר לחולשה ולתסמינים הפיזיים, טיפולי הכימותרפיה שנפוצים כל כך כנגד סרטן גורמים…
פאות בהדבקה

פאות לייס לחולות סרטן

עם מחלת הסרטן לא צריך להתמודד לבד. משפחה, חברים, אנשים קרובים שנמצאים לצידך ונוטעים בך אופטימיות ואנרגיות טובות הם חלק מרכזי בהחלמה. שמירה על אופטימיות…
יום הולדת 40 הוא ציון דרך משמעותי שלעתים קרובות גורם לרבות מאיתנו לחוש זקנות. אז תארו לכם מה הרגשתי כמה ימים אחרי יום הולדת 40…
דלילות שיער לנשים

פתרונות לדלילות שיער

בשנת 2011 חשפה ליידי גאגא, אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות ב-20 השנים האחרונות, כי היא סובלת מהידלדלות חמורה בשיער שלה. הסיבות לכך היו צביעות מרובות שביצעה…