אלופציה

Alopecia-Areata.

wigs

אלופציה אראטה

אלופציה אראטה (המכונה לעיתים גם כ'אלופסיה') היא מחלה אוטואימונית אשר בה הגוף תוקף את השיער ומתבטא בהקרחה. ההקרחה יכולה להופיע כאזורים עגולים בגודל מטבע ולאט לאט להתרחב או כנסיגה של קו השיער עד להקרחה מלאה.  

כמה דברים שחשוב לדעת על אלופציה אראטה

במקרים מסויימים מאובחנת כאלופציה אראטה טוטליס עם נשירה מלאה של השיער ובמקרים נדירים כאלופציה אראטה אוניברסליס – הגורמת לנשירה מלאה של השיער בכל הגוף. המחלה מופיעה בקרב 2% מהאוכלוסייה, נשים וגברים כאחד, ויכולה להביא לנשירת שיער הראש, גבות, ריסים וזקן.

מדובר במחלה שאינה מסוכנת או משפיעה לרעה על הבריאות, אך מתבטאת בנשירה ואובדן השיער הטבעי. הגורמים למחלה נעוצים במערכת החיסון, כאשר תאי לימפוציטים תוקפים את זקיקי השערות וגרומים לנשירת השערות.

פתרונות שיער לאלופציה
 אלי מומחה במתן פתרונות לנשים המתמודדות עם אלופציה אראטה: החל מתוספות שיער בקשירה, ללא שימוש בדבקים, חומרים כימיים או הלחמות. 
 
בנוסף אלי מציע גם תוספות שיער מיקרו-ליינס, המעניקות מענה מלא לדלילות שיער המתחילה ברום הראש. במקרים של נשירה חלקית או מלאה ניתן להיעזר בתוספת שיער עם תוספת טופ-לייס המשלבת הדבקה באזורים ללא שיער לצד קשירה באזורים דלילים בשיער. 
 

יש להדגיש כי מדובר בפתרונות מתקדמים המשלבים שיער טבעי בלבד, המותאם באופן מושלם לשיער המקורי של הלקוחה, כך שאף אחד לא יוכל להבחין בהבדל. הייעוץ נעשה בחדר פרטי על ידי אלי בתאום מראש. במקום קיימים חמישה חדרים סגורים, המבטיחים את הפרטיות לכל אורך התהליך. 

מטפלים במלוא הפרטיות
אלי כהן,  מטפל  בנשים המתמודדות עם אלופציה למעלה משלושה עשורים ומשתף פעולה עם עמותת `בראש מורם` למען ילדים ומבוגרים עם אלופציה אראטה.
אלי מעניק  פתרון מלא לתופעת הלוואי, בין אם בשימוש תוספות שיער טבעי או באמצעות פאת ואקום משיער טבעי, המאפשרים לנשים לחזור לשגרה מלאה עם אותו המראה, ללא צורך לעבור טיפולים ועם ביטחון ליציבות ונוחות מסביב לשעון. 
 
במקרה של תוספות שיער בקשירה אלי מעניק גם שירותי תחזוקה קצרים, המאפשרים לשמור על מראה צמוד ומהודק. לאלי בית מלאכה הפועל בתוך המרכז המעניק פתרון מיידי בעת הצורך. 
 
פאות רפואיות טבעיות

תוספת שיער לשיער דליל

אובדן שיער הגורם לשיער דליל זו תופעה ממנה חוששת כל אישה. התקרחות אצל גברים היא דבר כמעט טבעי ומקובל, אבל אצל אישה דלילות שיער גורמת…
פאות רפואיות טבעיות

פאות טבעיות רפואיות

בעת מחלה, שמירה על ביטחון עצמי ותחושה טובה לגבי המראה החיצוני שלנו מסייעת מאוד להגיע למצב של החלמה. השיער, במיוחד אצל נשים, מהווה חלק חשוב…
תוספות שיער טבעי

תוספות שיער טבעי

תוספות שיער טבעי שיער של אישה הוא הכוח שלה. אמנם היה זה שמשון הגיבור שמקור כוחו היה בשיערו, אבל בימינו נשים הן אלה שניזונות ממראה…