אלופציה

Alopecia-Areata.

wigs

אלופציה אראטה

אלופציה אראטה (המכונה לעיתים גם כ'אלופסיה') היא מחלה אוטואימונית אשר בה הגוף תוקף את השיער ומתבטא בהקרחה. ההקרחה יכולה להופיע כאזורים עגולים בגודל מטבע ולאט לאט להתרחב או כנסיגה של קו השיער עד להקרחה מלאה.  

כמה דברים שחשוב לדעת על אלופציה אראטה

במקרים מסויימים מאובחנת כאלופציה אראטה טוטליס עם נשירה מלאה של השיער ובמקרים נדירים כאלופציה אראטה אוניברסליס – הגורמת לנשירה מלאה של השיער בכל הגוף. המחלה מופיעה בקרב 2% מהאוכלוסייה, נשים וגברים כאחד, ויכולה להביא לנשירת שיער הראש, גבות, ריסים וזקן.

מדובר במחלה שאינה מסוכנת או משפיעה לרעה על הבריאות, אך מתבטאת בנשירה ואובדן השיער הטבעי. הגורמים למחלה נעוצים במערכת החיסון, כאשר תאי לימפוציטים תוקפים את זקיקי השערות וגרומים לנשירת השערות.

פתרונות שיער לאלופציה
 אלי מומחה במתן פתרונות לנשים המתמודדות עם אלופציה אראטה: החל מתוספות שיער בקשירה, ללא שימוש בדבקים, חומרים כימיים או הלחמות. 
 
בנוסף אלי מציע גם תוספות שיער מיקרו-ליינס, המעניקות מענה מלא לדלילות שיער המתחילה ברום הראש. במקרים של נשירה חלקית או מלאה ניתן להיעזר בתוספת שיער עם תוספת טופ-לייס המשלבת הדבקה באזורים ללא שיער לצד קשירה באזורים דלילים בשיער. 
 

יש להדגיש כי מדובר בפתרונות מתקדמים המשלבים שיער טבעי בלבד, המותאם באופן מושלם לשיער המקורי של הלקוחה, כך שאף אחד לא יוכל להבחין בהבדל. הייעוץ נעשה בחדר פרטי על ידי אלי בתאום מראש. במקום קיימים חמישה חדרים סגורים, המבטיחים את הפרטיות לכל אורך התהליך. 

מטפלים במלוא הפרטיות
אלי כהן,  מטפל  בנשים המתמודדות עם אלופציה למעלה משלושה עשורים ומשתף פעולה עם עמותת `בראש מורם` למען ילדים ומבוגרים עם אלופציה אראטה.
אלי מעניק  פתרון מלא לתופעת הלוואי, בין אם בשימוש תוספות שיער טבעי או באמצעות פאת ואקום משיער טבעי, המאפשרים לנשים לחזור לשגרה מלאה עם אותו המראה, ללא צורך לעבור טיפולים ועם ביטחון ליציבות ונוחות מסביב לשעון. 
 
במקרה של תוספות שיער בקשירה אלי מעניק גם שירותי תחזוקה קצרים, המאפשרים לשמור על מראה צמוד ומהודק. לאלי בית מלאכה הפועל בתוך המרכז המעניק פתרון מיידי בעת הצורך. 
 
פתרונות שיער לנשים חולות אלופציה

פאות לנשים חולות אלופציה

אלופציה אראטה (או אלופסיה) היא קרחת אזורית, מצב רפואי פתאומי שבו ישנה התקרחות באזור מסוים בגוף מבלי שנשארת במקום צלקת. אלופציה מופיעה בדרך כלל בקרקפת…
פאות לנשים חולות סרטן

פאה לנשים חולות סרטן

כשהודיעו לי שחליתי בסרטן, חשבתי שחרב עליי עולמי. קוראים לי נורית, אני בת 47, ובשנת 2016 החיים שלי השתנו בין רגע. הובחנתי עם סרטן השד…

מאבדות את הראש

תוספות השיער כבר מזמן אינן נחלתן של ההוליוודיות שמוסיפות. אם בעבר היה ניתן לראות את ביונסה, ג`ניפר לופז, בריטני ספירס, פריס הילטון ואחרות צועדות על…

המדריך השלם לפאה הנוכרית

מזה שנים מתנהלת בעולם החרדי מלחמה עיקשת סביב נושא פיאות הנשים. הרב עובדיה יוסף ז"ל, מי שהיה מנהיגה הרוחני ונשיא מועצת חכמי התורה של מפלגת…