אלופציה

Alopecia-Areata.

wigs

אלופציה אראטה

אלופציה אראטה (המכונה לעיתים גם כ'אלופסיה') היא מחלה אוטואימונית אשר בה הגוף תוקף את השיער ומתבטא בהקרחה. ההקרחה יכולה להופיע כאזורים עגולים בגודל מטבע ולאט לאט להתרחב או כנסיגה של קו השיער עד להקרחה מלאה.  

טיפול באלופציה
כמה דברים שחשוב לדעת על אלופציה אראטה

במקרים מסויימים מאובחנת כאלופציה אראטה טוטליס עם נשירה מלאה של השיער ובמקרים נדירים כאלופציה אראטה אוניברסליס – הגורמת לנשירה מלאה של השיער בכל הגוף. המחלה מופיעה בקרב 2% מהאוכלוסייה, נשים וגברים כאחד, ויכולה להביא לנשירת שיער הראש, גבות, ריסים וזקן.

מדובר במחלה שאינה מסוכנת או משפיעה לרעה על הבריאות, אך מתבטאת בנשירה ואובדן השיער הטבעי. הגורמים למחלה נעוצים במערכת החיסון, כאשר תאי לימפוציטים תוקפים את זקיקי השערות וגרומים לנשירת השערות.

פתרונות שיער לאלופציה
 אלי מומחה במתן פתרונות לנשים המתמודדות עם אלופציה אראטה: החל מתוספות שיער בקשירה, ללא שימוש בדבקים, חומרים כימיים או הלחמות. 
 
בנוסף אלי מציע גם תוספות שיער מיקרו-ליינס, המעניקות מענה מלא לדלילות שיער המתחילה ברום הראש. במקרים של נשירה חלקית או מלאה ניתן להיעזר בתוספת שיער עם תוספת טופ-לייס המשלבת הדבקה באזורים ללא שיער לצד קשירה באזורים דלילים בשיער. 
 

יש להדגיש כי מדובר בפתרונות מתקדמים המשלבים שיער טבעי בלבד, המותאם באופן מושלם לשיער המקורי של הלקוחה, כך שאף אחד לא יוכל להבחין בהבדל. הייעוץ נעשה בחדר פרטי על ידי אלי בתאום מראש. במקום קיימים חמישה חדרים סגורים, המבטיחים את הפרטיות לכל אורך התהליך. 

מטפלים במלוא הפרטיות
אלי כהן,  מטפל  בנשים המתמודדות עם אלופציה למעלה משלושה עשורים ומשתף פעולה עם עמותת `בראש מורם` למען ילדים ומבוגרים עם אלופציה אראטה.
אלי מעניק  פתרון מלא לתופעת הלוואי, בין אם בשימוש תוספות שיער טבעי או באמצעות פאת ואקום משיער טבעי, המאפשרים לנשים לחזור לשגרה מלאה עם אותו המראה, ללא צורך לעבור טיפולים ועם ביטחון ליציבות ונוחות מסביב לשעון. 
 
במקרה של תוספות שיער בקשירה אלי מעניק גם שירותי תחזוקה קצרים, המאפשרים לשמור על מראה צמוד ומהודק. לאלי בית מלאכה הפועל בתוך המרכז המעניק פתרון מיידי בעת הצורך. 
 
אלי מתארח בתוכנית "מיליון היופי" ומסביר
מהי אלופציה אראטה? לא צריך להיבהל! יחד נמצא את הפתרון!
יש פתרון לאלופציה אראטה, רק צריך לדעת למי לפנות. אלי כהן מטפל כבר שנים בסובלים מהמחלה הגורמת לנשירת שיער. אחרי פגישת ייעוץ (בחינם) הוא ישמח להציע לך מגוון פתרונות לאלופציה אראטה: תוספות שיער בקשירה, תוספות שיער מיקרוליינס, תוספות טופ-לייס, פאת ואקום לייס ועוד. הכל משיער טבעי המותאם באופן אישי לגוון, למרקם ולסגנון השיער הייחודי שלך.

אלי כהן מתארח במרגישות יופי, מציג פתרונות למצבי התקרחות שונים כמו אלופסיה ארטה או חולות סרטן

אלי כהן מציג פאות לייס בהתאמה אישית להתקרחויות שיער שונות. הפאות לייס מאוד דקות, עשויות מרשת ונעשות לפי מידה . הרשת הינה רשת מתחרה שווצרית מאוד דקה ואיכותית. הפתרון חדשני, כיוון שהרשת חזקה וטובה למרות שהיא נראית חלשה, ומעניקה ללקוחה פאה שנראית טבעית לחלוטין – כאילו השיער יוצא מהקרקפת – ההתחלה של הפאה נראת טבעית, כאילו זה השיער שלך.

במרכז לפתרונות שיער של אלי כהן, הלקוחה מקבלת את מלוא היחס וליווי צמוד בבחירת הפאה, הסבר מלא על אופן השימוש, יצירת פאה לפי מידות – בהתאמה אישית המותאמת למבנה הראש וצבע עור פנייך.

לפגישת ייעוץ חינם ניתן ליצור קשר בהודעה פרטית או בטלפון נייד

"פותחים יום" ערוץ 13, אלי מתארח ומסביר מהי אלופציה אראטה?
וכיצד אפשר לטפל? אחד הפתרונות הנפוצים הינן הפאות לייס!

לפגישת ייעוץ חינם ניתן ליצור קשר בהודעה פרטית או בטלפון נייד

הסוד לשיער מושלם נחשף

אם חשבת לרגע שרק משפחת קרדשיאן אוהבת להתהדר ולהשתעשע עם פאות – טעית בענק. טרנד הפאות, שהוא כבר מזמן לא נחלתן של נשים חרדיות בלבד,…

תוספות שיער מומלצות לנשים

תוספות שיער הן דרך נהדרת לשדרג את המראה, להוסיף נפח, להאריך את השיער ולהתגבר על דלילות שיער. אך מהן תוספות השיער המומלצות לנשים מבין מגוון…

פאות רפואיות מומלצות

טיפולים כימותרפיים לטיפול במחלת הסרטן, או מחלה שפוגעת בזקיקי השיער כמו אלופציה אראטה, גורמים לנשירת שיער ולהתקרחות. עבור נשים מדובר במכה לא פשוטה, לא פחות…
פאה מדולרית לחולת סרטן

פאות בהתאמה אישית

"איך אנשים מסוגלים להסתובב עם פאה? הם לא מתפדחים?" – משפטים כאלה היו רלוונטיים לפני עשר שנים בהקשר של גברים שניסו להסתיר את הקרחת שלהם…